ZOR MİNECRAFT

Zor Minecraft oyunu hakkında

Microsoft’un ne kadar doğru bir seçim yaptığını şimdi daha iyi anlıyoruz. Her geçen gün Minecraft oyununun alternatifleri ile çocukların eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayan ve eğlenceli bir hale dönüşen Zor Minecraft oyunlarını sitemiz üzerinden oynayabilmeniz mümkündür.

Nasıl Oynanır?

Minecraft tarafından sizlere emanet edilen karakter oyuncu ile zorlu bir maceranın içerisine atılmış olacaksınız. Bu çıkmış olduğunu macera dolu yolda Yeşil Sarmaşıklar başınıza bela olacaktır. Zor Minecraft oyununun bu bölümü o kadar çok heyecanlı ve zorlu aşamalı bir sistem geçmiş olsa da kullanıcılarını epey bir yoracak gibi duruyor. Adrenalin seviyesinin üst noktalara kadar çıktığı oyun içerisinde ki zamanlama da çok değerli elmaslar ve can sıkan sarmaşıklar mevcut. Kimi zaman ateşlerin bulunduğu bölümler, kimi zamanda elmasları alabilmek için yeşil sarmaşıkları yok etme çabaları adete oyuna yeni bir heyecan yaratmış durumda.

Flash oyun sitemiz üzerinde yer verdiğimiz ve en çok tercih edilen Minecraft oyunları arasında yer alan Zor Minecraft oyunu için puanlama, oylama ve yorum yapabilmeniz mümkündür. İyi eğlenceler…

OYUNA BAŞLA
REKLAM