REKLAM

İyi Pizza, Güzel Pizza

İyi Pizza, Güzel Pizza Oyunu Oyna

Pizza yemeyi sever misin? Kendi pizza dükkanınızı çalıştırmanın nasıl bir şey olduğunu hiç merak ettiniz mi? Öyleyse, şimdi İyi Pizza, Güzel Pizza oyunu ile bunu deneme fırsatını sunuyoruz. TapBlaze tarafından yayınlanan sıradan bir pizza iş simülatörü oyunudur. Bu oyunda bir pizza dükkanı işletecek ve Pizza sipariş eden müşterilere hizmet vereceksiniz. Sipariş almaktan, Pizzayı yapmaktan, onları kesmekten ve ardından müşterilere hizmet etmekten her şeyden siz sorumlu olacaksınız.

İstedikleri doğru Pizza’yı yaratmak ve mutlu bir müşteri olmak için siparişlerinin ne olduğunu hatırlamanız gerekir. Oynaması nispeten basit bir oyundur ve öğrenmesi de kolaydır. Bunu gerçek hayatta pizza sipariş eden bir müşteri olarak düşünün. Ayrıca kim pizza ile insanlara hizmet etmek istemez ki? Elbette, çocukken Pizza yaratmak sizin de arzularınızdan biri! Bu nedenle, nasıl oynanacağı konusunda yardıma ihtiyacınız varsa, aşağıdaki kılavuzumuzu okuyun.

Oyun Nasıl Oynanır
Bu oyunu oynamak çok kolay, çünkü bir pizza hazırlayıp fırına koyuyor, kesiyor, kutuya koyuyor ve ardından müşteriye servis ediyor. Aşağıda, nasıl yapıldığına dair adım adım bir kılavuz bulunmaktadır.

  • İlk önce bir pizza hamuru alın ve masanın üzerine koyun.
  • Sırada sosu alıp Pizzanın üzerine koymak var. Pizza hamurunun üzerine manuel olarak yerleştireceksiniz ve tüm boşlukların dolmasını sağlamalısınız. Çok fazla sos koymamak önemlidir, çünkü bunları kullanmak paraya mal olur. Bu yüzden yeterince doldurulduğundan emin olun.
  • Sosdan sonra peynir yerleştireceğiniz bir sonraki öğedir. Sos gibi, onları da kendin koyuyorsun ve tüm boşlukları doldurduğundan emin olmalısın. Ayrıca, Pizza’da yapacağınızdan daha fazlasını harcamak için çok fazla harcamadığınızdan emin olun.
  • Müşteri biberli istiyorsa ekleyin; 12’si dışta, altısı içte olmak üzere sadece 18 pepperonis eklemeniz gerekecek. Bir kez yaptıktan sonra fırına koyun. Müşteri sadece peynir ve sos sipariş ettiyse, pizzayı biberli koymadan menzile koydunuz. Bitirmek sadece saniyeler alacak.
  • Pizzayı kutuya koyun, müşteriye servis edin ve bir sonraki siparişi alın. Müşterilerinize hizmet vermek için daha uzun süre harcadıkça memnuniyet düzeyi düştüğü için hızlı olmayı unutmayın.

Oyunun basit ve takip etmesi kolay olduğunu görebilirsiniz. Tıpkı sıradan pizzanızı evde, ancak dijital bir şekilde oluşturmak gibi. Elbette küçük kardeşleriniz de kendi pizza seçimlerini denemekten ve yaratmaktan keyif alacaklardır. Kolay ve eğlenceli görünse de, bu oyunun sunabileceği daha çok şey var. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM