REKLAM

1’e 1 Futbol

1’e 1 Futbol Oyunu Oyna

1’e 1 Futbolda, sizinle zafer arasında duran tek şey bir adam! Harika futbol becerilerinizi gösterme zamanınız geldi! Yaşayan en büyük futbolculardan biri olarak adınızı tarihe mi yazacaksınız yoksa bu maçı kaybedip karanlığa mı düşeceksiniz? Tamam, biraz abartıyor olabiliriz ama hepsi seni futbol havasına sokmak için. Rakibinize kimin en iyi olduğunu göstermeye hazır mısınız?

Bunu duyuyor musun? Bu, hayranlarınızın sizi alkışlamasının sesi. Onları hayal kırıklığına uğratmak gerçekten kötü olur, sence de öyle değil mi? Bu yüzden en iyi benliğiniz olmalı ve kazandığınızdan emin olmalısınız. Bu oyunda amacınız oldukça basit. Sadece her maçı kazanmalı ve eşit olmadığınızı göstermelisiniz. Bilgisayara veya arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz. Top sürün ve süre dolmadan önce olabildiğince çok gol atın. Oyuna başlamadan önce maçın uzunluğunu ve zorluk seviyesini seçebilirsiniz. Ayrıca bir plaj topuyla veya hatta bir bowling topuyla oynamayı da seçebilirsiniz. Bu yeterli değil mi? Oyunu oynarken siz de uçmak ister misiniz? Daha fazla konuşma! Sadece hileler menüsüne bakın ve gitmekte fayda var. İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak için çevrimiçi futbol oyunları koleksiyonumuza göz atabilirsiniz.

Geliştirici

Agame 1’e 1 Futbolu geliştirdi.

Yayın tarihi

14 Haziran 2017.

Özellikleri

  • 2 oyunculu oyun seçeneği
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Güzel 2D grafikler

Kontroller

Birinci oyuncu olarak, karakterinizi kontrol etmek için WAS tuşlarını kullanabilirsiniz. İkinci oyuncuyu kontrol etmek için ok tuşlarını kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM