REKLAM

2 Kişilik Ateş ve Su Dövüşü

2 Kişilik Ateş ve Su Dövüşü Oyunu Oyna

2 Kişilik Ateş ve Su Dövüşü oyununda büyük bir dövüşe hazır mısınız? Siz ve rakibiniz birbirinizin tam zıttısınız. Bu, dövüşü daha da iyi hale getiriyor, değil mi? Kendinizi büyük bir kavgaya hazırlayın ve uzun süredir düşmanınızı yenmek için en iyi hamleleri yaptığınızdan emin olun!

Sen susun ve o ateş. Siz ikiniz kesinlikle iyi geçinmiyorsunuz. Şimdi, uzun süredir devam eden bir kan davasına son vermenin ve kimin gerçekten daha iyi olduğuna karar vermenin zamanı geldi. Tamamen zevkinize bağlı olarak seçebileceğiniz iki oyuncu var. Sonuçta, bu oyunda çok klas bir şekilde dövüşmek bir tarz meselesi. Giyin, en havalı güneş gözlüklerini al ve parıldayan yumruklarınla ​​her yeri aydınlattığını izle. Rakibinizle terk edilmiş bir futbol sahası, eski bir liman gibi farklı yerlerde karşılaşacaksınız. Bir taraf arka arkaya iki tur kazandığında, dövüş sona erer. Tek oyunculu modu veya aynı klavyeyi paylaşan arkadaşınıza meydan okumak için iki oyunculu modu seçebilirsiniz! Her iki durumda da oynatıcınızı kontrol etmek için WASD tuşlarını veya ok tuşlarını kullanın. W ve S veya yukarı ve aşağı oklarla saldırabilirsiniz. Zaman zaman G tuşuna basarak süper yumruğunuzu kullanma şansınız olacak. Bir kez kullanıldığında süper zımbanın tekrar aktif hale gelmesi için biraz beklemelisiniz. En iyi atışını yap, hamlelerini dikkatli seç ve en büyük düşmanına karşı savaşmaya hazır ol! İyi eğlenceler dileriz!

Dövüş oyununu seviyorsanız ve buna benzer oyunlar denemek istiyorsanız, buradaki dövüş oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

RHM Interactive, Fire vs. Water Fights’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

10 Kasım 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Çoklu seviyeler
  • Sezgisel kontroller
  • Parlak oyuncular

Kontroller

Oynatıcıyı kontrol etmek için bilgisayarınızın WASD veya yön tuşlarını kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM