REKLAM

2 Kişilik Bisiklet Yarışı

2 Kişilik Bisiklet Yarışı Oyunu Oyna

Gerçekçi bir Off-Road Macerasına hazır mısınız? Tamamen yeni fizik, yeni bisikletler, kasklar ve üçüncü şahıs kamera, oyunu daha eğlenceli hale getiriyor. Oyun size gerçekçi Offroad bisiklet sürme deneyimi yaşatacak. Oyunda Dağ İniş ve Serbest Dolaşım modları olmak üzere 2 mod bulunmaktadır. Havada dönerek veya dağ yollarını bitirerek altın ve elmas elde edebilirsiniz. 2 Kişilik Bisiklet Yarışı, 1 ve 2 oyuncu moduna sahiptir. Arkadaşlarınızla eğlenceli dağ yarışları yapabilirsiniz.

Dağ yolculuğu bölümü on dört oyun seviyesinden oluşur. Kış veya ilkbaharda iki farklı haritada gezineceksiniz. Bir dağ sürüşü seviyesini her tamamladığınızda ödüllendirileceksiniz. Bu ödüllerle yeni bisikletler, kostümler, kasklar veya başka aksesuarlar satın alabilirsiniz.

Serbest sürüş modunda, çok sayıda tepe, rampa, akrobasi arenası, madeni para, elmas ve daha birçok şeyin bulunduğu çok geniş bir alanda bisikletinizi süreceksiniz. Bu modda 360 derece stunt yapabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Dağ gezintileri ve Serbest Sürüş bölümlerini 1 oyuncu modunda veya 2 oyuncu modunda oynayabilirsiniz.

Nasıl oynanır?

Oyuncu 1:
Hareket: “W,A,S,D”
Ön fren: “SPACE”
Arka fren: “S”
Kamera anahtarı: “C”
Yeniden başlatma konumu: “R”

Oyuncu 2:
Hareket: “OK TUŞLARI”
Ön: “R-SHIFT”
Arka fren: “AŞAĞI OK TUŞU”
Kamera anahtarı: “O”
Yeniden başlatma konumu: “P”

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM