REKLAM

2 Kişilik Çöp Adam Parkuru

2 Kişilik Çöp Adam Parkuru Oyunu Oyna

2 Kişilik Çöp Adam Parkuru, 2 oyuncu için heyecan verici bir parkur oyunudur. Bu oyunda iki çöp adamı kontrol etmeli ve blokları aşmalısınız. Kazanmak için portala ulaşın. İkiz kız kardeşlerin maceralarına hoş geldiniz! Bu oyunda 2 ikiz kız kardeşe dönüşeceksiniz: Stickman Red ve Stickman Blue. Bu kız kardeşler, kimsenin olmadığı bir parkur dünyasında kaybolmuşlardı. Burada sadece bloklar, deniz ve gökyüzü var. Etraftaki her şey sessiz. Bu ikizler ikisi de korkuyor ama zorlukların üstesinden gelmeye kararlılar.

Senin görevin her iki ikiz kız kardeşi de kontrol etmek. Blokları geç. Ancak bloklar eşit olmayan bir düzende düzenlenmiştir. Birbirlerinden uzakta yer alabildikleri gibi, birbirlerine yakın da yerleştirilebilirler. Büyük bloklar ve küçük bloklar var. Atlama kuvvetini ayarlamak için mesafeyi hesaplamanız gerekir. Çok fazla güç kullanırsanız hedef blokların üzerinden atlayabilirsiniz. Hafifçe zıplarsanız bitiş çizgisine atlayamazsınız. Ne olursa olsun, hepiniz denize düşüyorsunuz. İkizlerin hiçbiri yüzemez. Bunlardan biri düşerse oyun biter.

Ayrıca iki karakteri de eşit olarak kontrol etmelisiniz. Her iki karakteri de çok hızlı hareket ettirmemelisiniz. İki karakterin işbirliğine ihtiyacınız var. Bu nedenle, arkadaşlarınızı birlikte oynamaya davet etmelisiniz. Kontrol etmek daha kolay olacaktır.

Nasıl oynanır
Karakterinizi kontrol etmek için yön tuşlarını ve WASD tuşunu kullanmanız gerekiyor. Mavi için ok tuşlarını ve Kırmızı için WASD’yi kullanın. Bu oyunu kontrol etmek kolaydır. Ancak, tüm seviyeleri geçmek zordur. Klasik grafikler ve harika efektler bu eğlenceli oyun için bir artı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM