REKLAM

2 Kişilik Gece Yarışı

2 Kişilik Gece Yarışı Oyunu Oyna

2 Kişilik Gece Yarışı ile arabanıza atlayın ve karanlık bir şehrin neon ışıklarında kaybolun! Tek ve çok oyunculu seçenekler arasından seçim yapın, istediğiniz arkadaşınızı davet edin ve bölünmüş ekranda birlikte yarışların tadını çıkarın!

Neon ışıklı karanlık ve ölümcül bir şehri keşfedin ve lüks araba seçenekleriyle ücretsiz sürüşün tadını çıkarın! Zorlu yarışlarda şansınızı deneyin ve aynı anda dört profesyonelin kullandığı dar bir parkurda sürüş becerileriniz üzerinde çalışın. Düşmanlarınızı diskalifiye etmek için bir açık bekleyin, yolu kapatarak öndeki yerinizi koruyun ve her faktörü lehinize kullanın. Kazandığınız yarışlardan para kazanın ve tarzınızı gösteren yeni arabalar satın alın. Ayrıca 500$ kazanmak için kısa reklamlar izleyebilir ve bu tatlı yolculuğa çıkmak için biraz para kazanabilirsiniz! Kamyonlardan ve blok arabalardan motosikletlere kadar tüm seçeneklere göz atın ve size uygun olanı bulun. Tüm oyun modlarını deneyin ve eğlenceyi arkadaşlarınızla paylaşın. Şehri herhangi bir sınırlama olmaksızın keşfetmek için ücretsiz sürüşü oynayın. İyi eğlenceler!

Modlu bu karanlık temalı yarışı beğendiyseniz, benzer özelliklere sahip oyunları bulmak için diğer Araba Oyunlarımıza göz atabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM