REKLAM

2 Kişilik Şehirde Araba Yarışı

2 Kişilik Şehirde Araba Yarışı Oyunu Oyna

2 Kişilik Şehirde Araba Yarışı adlı en yeni Araba oyunumuzu Minikoyuncu.org’da ücretsiz deneyin. Ve bu çevrimiçi yarış oyunlarında siz ve yarış arkadaşlarınız için hazır olan en güzel şehir sokaklarını keşfedin. Oyunumuzda bölünmüş ekran modunda bilgisayara veya arkadaşlarınıza aynı klavyeden bir yarış maçı oynayacak veya dünyanın en ünlü şehirlerinden bazılarının büyük haritalarını keşfetmeye gideceksiniz ..;))

Bu araba oyunlarında ücretsiz olarak eğlenin ve çevrimiçi en iyi sürücü olma yolunda direksiyonun arkasındaki becerilerinizi geliştirin. Oyunu oynamak kolaydır, tek başınıza veya 2 oyunculu bölünmüş ekran modunda oynamanıza bağlı olarak ok tuşlarını veya W, A, S, D tuşlarını kullanın ve bitiş çizgisine olabildiğince hızlı ulaşırken hızlanın, eğrileri alın ve sürüklenin.

2 Kişilik Şehirde Araba Yarışı, 3D arena yarış oyunundan esinlenmiştir ve burada, en harika çevrimiçi 3D araba yarışı oyunlarının yanı sıra, Minikoyuncu’da ücretsiz olarak en güzel iki kişilik araba oyunlarını çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Keskin virajlar, virajlı dönüşler ve dar sokaklarla sekiz seviyede saf adrenalini test ederken eğlenin. Ve on destansı araba satın alıp kilidini açın ve her yarışta nasıl işleyeceğini görmek için her birini test edin. Oyunun diğer oyun modu serbest dolaşım olarak adlandırılır ve tüm arabaların kilidinin zaman sınırı olmaksızın ve seçtiğiniz arabalara zarar vermeden açıldığı bir oyun modudur. Ne yapmak istediğiniz, nerede keşfedeceğiniz ve oyunu ne zaman bitireceğiniz size kalmış. Bu harika oyunda araba oynamak için arkadaşlarınızla bölünmüş ekran modunda ücretsiz dolaşım modu oynanabilir. İyi şanslar ve iyi eğlenceler dileriz!

Yayın tarihi

17 Nisan 2018

Platformlar

Web tarayıcısı, oyun Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge, Safari, Maxthon, Sea Monkey, Avast secure ve Avant Browser’da sorunsuz çalışacaktır.

İçerik derecelendirme

Pegi 3

Seri Oyunlar / Benzer Oyunlar

2 Kişilik Şehir Yarışı
3D Karanlık Şehir: 2 Oyunculu Yarış

Geliştirici

2 Kişilik Şehirde Araba Yarışı , BrightestGames.com tarafından geliştirilmiştir.

Özellikleri

  • Güzel görünümlü binalar ve caddelerle güzel 3D şehirler.
  • Satın almak, sürmek ve kilidini açmak için birçok araba türü.
  • Yarış ve serbest dolaşım için 2 oyuncu modu.
  • 8 güzel 3 boyutlu şehir yolu.
  • Zaman sınırı yok, hasar yok, kısıtlama yok.
  • Kolay kontroller ve hızlı grafik kalitesi ayarı.
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM