REKLAM

2 Kişilik Şehirde Bisiklet Sürme 2

2 Kişilik Şehirde Bisiklet Sürme 2 Oyunu Oyna

İki oyunculu en iyi yeni motosiklet oyunlarından biri olan 2 Kişilik Şehirde Bisiklet Sürme 2 adlı yeni ve harika oyun sizlerle. Bu oyunda birbirinizle dilediğiniz gibi yarışabilirsiniz. Serbest sürüş, her türden dublör yapmanın yanı sıra, hem erkek hem de kız çocuklarına bolca eğlence sağlayacak birçok öğeye sahip!

Sadece bisikletinizin yeteneklerini test etmek, dublör yapmak, rampalardan atlamak, çukurlardan atlamak, döngülerden geçmek ve bunun gibi daha çılgın şeyler yapmak için ücretsiz sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. . 2 Oyuncu modunda bilgisayara veya gerçek bir oyuncuya karşı yarıştığınız yarış modunu da seçebilirsiniz.

Başladığınızda, yalnızca iki şehir bisikleti modeli arasından seçim yaparsınız, ancak oyun oynamaya ve eğlenmeye devam ederken bisikletleri ödül olarak kazanmaya devam ettikçe daha fazlasının kilidi açılır. İki bisikletçinizi kontrol etmek çok kolaydır. Oyuncu 1 hareket etmek için ok tuşlarını ve nitro için N tuşlarını kullanırken Oyuncu 2, nitro için W, A, S, D tuşları ve T ile hareket eder.

Hemen başlamanızı umduğumuz bir motosiklet oyunuyla bu harika yeni oyunun tadını çıkarmak bu kadar kolay ve eğlenceli ve umarız arkadaşlarınızı da oynamaya davet edersiniz, çünkü ne kadar çok olursa o kadar iyi olur!

Nasıl oynanır?
Oyuncu 1: oklar, N.
Oyuncu 2: W, A, S, D ve T.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM