REKLAM

2 Kişilik Şehirde Bisiklet Sürme

2 Kişilik Şehirde Bisiklet Sürme Oyunu Oyna

Şehirde Bisiklet Sürme, 2 oyunculu bir başka harika yeni motosiklet yarış oyunudur, bu yüzden en iyi arkadaşınızı, normal bir arkadaşınızı veya bir aile üyenizi yanınıza alın ve oynayabileceğiniz şehir motosikletleriyle bu müthiş oyunda eğlenmeye başlayın. Bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz ancak çok daha eğlenceli olduğu için kesinlikle 2P modunu daha çok tavsiye ediyoruz.

İkinci bir oyuncuyla iki şekilde oynayabilirsiniz, önce Serbest Sürüş modu ve ardından Yarış modu. Serbest sürüş modu için, bitiş çizgilerini geçme konusunda endişelenmenize gerek yok, çünkü sadece haritaları keşfediyorsunuz ve motosikletlerinizin sınırlarını test ederek etrafta dolaşabiliyor, akrobasi hareketleri, ters çevirmeler ve harika atlamalar yapabiliyorsunuz.

Yarış modu için bitiş çizgisini geçen ilk kişi olmaya çalışın, çünkü yarışı bu şekilde kazanırsınız ve pistler ne kadar zor olursa olsun bunu yaparsınız. Oyuncu 1 hareket etmek için ok tuşlarını ve nitroyu etkinleştirmek için N tuşlarını kullanırken, Oyuncu 2 sürmek için W, A, S, D tuşlarını kullanır ve T tuşu ile nitroyu etkinleştirirler.

Elbette, her iki oyuncuya da iyi şanslar diliyoruz, çünkü oyunu oynadığınız için zaten kazanan siz olduğunuz için hanginizin kazandığını önemsemiyoruz. Burada oynayabileceğiniz daha fazla harika 3d motosiklet oyunu var, bu yüzden bu oyunu bitirdiğinizde onlara da bir şans verin ve eğlenmeye devam edin! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM