REKLAM

2 Kişilik Tır Yarışı

2 Kişilik Tır Yarışı Oyunu Oyna

2 Kişilik Tır Yarışında, gelişen bir şehrin kalbinde kamyonlarınızla harika bir simülatör yolculuğuna çıkmak üzeresiniz! Kamyonun içine girelim ve maceramıza başlayalım! İyi eğlenceler!

Bu kamyon simülatörü oyununda araç özelleştirme seçenekleri, görev modu, yarış modu ve serbest sürüş modu dahil binlerce özellik sizi bekliyor. Her biri yol tutuş, hız ve hızlanma açısından benzersiz niteliklere sahip on üç farklı kamyon modeli vardır. Aracınızı geliştirmek veya yeni bir tane almak istiyorsanız, görev veya yarış modunda oynamanız gerekecek. On görev ve on yarış tamamlamanız gerekir. Görev modunda eşyaları bir noktadan diğerine taşımak için karavanınızı kullanırsınız. Eşyaları taşırken dikkatli olmalısınız. Onu almanız gereken yere kadar oku takip ederek bulabilirsiniz. Süre dolmadan bitiş çizgisine ulaştığınızdan emin olun. Yarış modunda şehir pistinde beş rakibe karşı yarışacaksınız ve ödülü almak için ilk üçteki yarışları bitirmeniz gerekiyor. Rakiplerinizi bitiş çizgisine kadar yenmeye çalışın. Yarış modu ve serbest sürüş modu, tek oyunculu ve iki oyunculu modlarda mevcuttur. Haydi bu inanılmaz kamyon simülatörünü başlatalım! İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi araba oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorlukların üstesinden gelin.

Geliştirici

RHM Interactive, 2 Kişilik Tır Yarışını geliştirdi.

Yayın tarihi

3 Kasım 2021

Kontroller

1 Oyunculu Oyun Modu: Hareket: “W,A,S,D” veya “OK TUŞLARI” El Freni: “SPACE” Kamera modu Anahtar: “C” Fragmanı Bağla/Çıkar: “T” 2 Oyunculu Oyun Modu: Oyuncu 1: Hareket : “W,A,S,D” El Freni: “SPACE” Kamera modu anahtarı: “C” Oyuncu 2: Hareket: “OK TUŞLARI” El freni: “J” Kamera modu anahtarı: “B”

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM