REKLAM

2 Kişilik Top 3D (Dark)

2 Kişilik Top 3D (Dark) Oyunu Oyna

2 Kişilik Top 3D Dark’ta, yüksekten korkmamanızı umuyoruz. Aksi takdirde havada asılı duran platformlardan aşağı inmek sizin için çok fazla olabilir. Güzel 3D grafikler ve hızlı tempolu oynanış sunan bu oyun sizi yeni zirvelere çıkaracak ve el-göz koordinasyon becerilerinizi test edecek. Bu hızlı ve zıplayan topa ayak uydurabileceğinizi ve bu arcade oyununun zorlu seviyelerinde yuvarlanabileceğinizi düşünüyor musunuz?

Havada asılı platformlardan oluşan bir dünyada seyahat ettiğinizi, yuvarlandığınızı ve zıpladığınızı hayal edin. Platformlar o kadar yüksek ki, yeri bile göremiyorsunuz. Bir macera gibi geliyor, değil mi? Bu koşu oyununda amacınız bu topa eşlik etmek ve engellerle dolu seviyelerde onu yönlendirmektir. Kontrol edebileceğiniz iki oyun modu vardır. Tek oyunculu modu deneyebilir ve kendi becerilerinizi test edebilir veya iki oyunculu modu oynayabilir ve kimin puanının daha yüksek olacağını görmek için arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. Oyunun başlangıcında, engeller o kadar zor olmayacak, ancak oyunda ilerledikçe, hareketli engelleri aşmanız ve büyük boşluklardan zıplamanız gerekecek. Ayrıca 1, 2 veya 3’e basarak kullanabileceğiniz 3 güçlendirici vardır. Yeni görünümlerin ve güçlendirmelerin kilidini açmak için topladığınız mücevherleri kullanın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

RHM Interactive, 2 Kişilik Top 3D Dark’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

04 Mayıs 2021

Özellikleri

  • Tamamlanacak birçok seviye
  • Hızlı yüzlü ve bağımlılık yapan oyun
  • Satın alınacak güçlendiriciler
  • Kilidi açılacak yeni görünümler

Kontroller

Hareket etmek için A ve D tuşlarını veya sol ve sağ ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Güçlendiricileri etkinleştirmek için 1, 2 ve 3’e basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM