REKLAM

3 Kişilik Balık Yiyen Balıklar

3 Kişilik Balık Yiyen Balıklar Oyunu Oyna

3 Kişilik Balık Yiyen Balıklar, denize hükmetmek için diğer iki oyuncuyla birlikte çalışmanız gereken harika bir su altı oyunudur!. Sualtı dünyasında bir balığı kontrol edin ve hayatta kalmak için en küçük balıkları yiyin.

Oyuna son derece küçük bir balıkla başlıyorsunuz ve haritada dolaşan çeşitli başka balıklar var. Sizi anında yiyip bitirecekleri için daha büyük balıklara dikkat edin! Mümkün olduğu kadar çok balık yemek, boyut ve güç olarak büyümek için takım arkadaşlarınızla birlikte çalışmalısınız.

Size saldırabilecekleri ve oyunu tamamen sona erdirebilecekleri için aç büyük balıklara dikkat edin. Ayrıca mümkün olduğunca çok balık yemek için 3 oyuncudan oluşan ekibinize katılın.

Yalnızca kendi boyunuzdan daha küçük balıkları yiyebilirsiniz, bu yüzden dikkatli olun! Üç oyuncunun da hayatta kalmak ve olabildiğince çabuk büyümek ve büyük bir puan toplamak için birlikte çalışması gerekir. Bölünmüş klavye kontrollerinin kullanımı kolaydır ve müzik ve oyun eğlencelidir! 3 Kişilik Balık Yiyen Balıklar oyununda tüm deniz balıklarının başına geç ve tadını çıkar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM