REKLAM

Anime Battle 4.3

Anime Battle 4.3 Oyunu Oyna

Anime Battle 4.3 büyük bir güncelleme ile geri döndü! Bu son güncellemeden sonra, bu crossover anime dövüş oyununa 17 yeni karakter eklendi ve şimdi toplam 75 ünlü karakter seni bekliyor. En sevdiğiniz animenin en güçlü kahramanları acımasız düellolarda çarpışacak ve kimin kazanacağına karar vermek size kalmış. Oyunun giderek zenginleşen oyuncu kadrosundan favori karakterinizi seçin, onlarca kahraman yıkıcı özel teknikler kullanarak savaşmaya hazır. Birçok oyun modu mevcuttur, tek başına ve aynı zamanda iki oyuncuya karşı. Tüm cihazlarda, bilgisayarda, mobilde veya tablette oynayabilirsiniz.

Flash teknolojisinin sona ermesinin ardından Anime Battle, şu anda farklı anime veya edebi dizilerden 27 kahramanın yer aldığı bir oyuncu kadrosuyla sıfırdan yeniden yaratıldı. Oyun sürekli gelişiyor ve düzenli olarak daha fazla karakter eklenmeye devam edecek.

4.3 Güncellemesi özellikle Ragna the Bloodedge, Jin Kisaragi, Azrael ve Naoto Kurogane olmak üzere manga BlazBlue Alter Memory’den 6 yeni karakteri karşılıyor. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM