REKLAM

Ateş ve Su 1 – Orman Tapınağı

Ateş ve Su 1 – Orman Tapınağı Oyunu Oyna

Ateş ve Su 1’de, ormanın içinde gizlenmiş olan birçok gizem açığa çıkmak üzere. Ateş ve Su 1 – Orman Tapınağında iki temel arkadaş, ormanın derinliklerinde gizemli tapınağı keşfetmeye karar verdi. Her iki karakterin kontrolünü ele almaya hazır olun. Sevgili serinin ilk oyununda ilginç platform seviyeleri, zorlu bulmacalar ve parlayan elmaslar sizi bekliyor. Tüm yenilikleri keşfederken onlara yardım et ve orman tapınağından kaçmaya çalış.

Ateş ve Su Orman Tapınağı, bulmaca platformu türünde çok popüler bir oyun haline geldi. Oyunda amacınız her iki karakteri de kontrol etmek ve bulmacaları çözerek seviyeleri tamamlamaktır. Bulmacaları çözmek için her iki karakteri de kontrol etmelisin, çünkü her zorlu seviye çözmek için ekip çalışmasını gerektirir. Doğaları nedeniyle, iki kahramanın kendine özgü zayıflıkları ve yetenekleri vardır. Ateş(Fireboy), lav havuzlarından ve diğer ateşli tuzaklardan sorunsuzca geçebilir. Ama bir su havuzundan geçmeye çalışırsa, sönecek ve ölecek. Aynısı Su(Watergirl) için de geçerlidir: su havuzlarından kolaylıkla geçebilir ancak ateşle temas ettiğinde ölür. Her ikisi de yeşil goo havuzlarına dokunarak hayatta kalamazlar. Her ne pahasına olursa olsun bunlardan uzak durun. Bir karakter öldüğünde, oyunu kaybedersin. Fireboy’u kontrol etmek için ok tuşlarını, Watergirl’i kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca seviyeleri tamamlamak için mücevherleri toplayabilirsin. Kırmızı taşlar Fireboy’a, maviler ise Watergirl’e ait.

İlk macera Ateş ve Su Orman Tapınağı birçok seviye ve bağımlılık yapıcı bir oyun sunuyor. Oyunu tek başına veya bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Ateş ve su oyun koleksiyonumuzda bu sevimli karakterlerin maceralarını kontrol etmeyi unutmayın.

Özellikler

  • Her iki karakteri de aynı anda kontrol edebilirsiniz
  • Bir arkadaşınla oynayabilirsin
  • Zorlu bulmacalar
  • Çoklu seviyeleri

Kontroller

Fireboy’u kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Watergirl’i kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM