REKLAM

Ateş ve Su 6

Ateş ve Su 6 Oyunu Oyna

Minik ruhların heyecanlı maceraları devam ediyor! Ateş ve Su 6 oyununda elementlerin muhafızları başka bir yolculuğa çıkıyor. Elementler tapınağının enerjisi kurudu ve gücünü kaybetti. Ruhların, kutsal yerlerinin gücünü ve enerjisini geri getirecek sihirli kristalleri toplamaları gerekir. Kırıntıların böylesine sorumlu bir görevle başa çıkmalarına yardım etmeye hazır mısınız? O halde işe koyulun!

Nasıl oynanır?
Her iki karakterle aynı anda tek başınıza oynayabilir veya bir arkadaşınızın yardımına başvurabilir ve iki kişilik oynayabilirsiniz. Birlikte, engelleri aşmanız ve önünüzdeki kahramanlarımızı bekleyen bulmacaları çözmeniz daha kolay olacak. Seviyeyi tamamlamak için, küçük ruhlar tüm kristalleri toplamalı ve kapılara ulaşmalıdır. Suyun yalnızca mavi kristaller toplayabileceğini ve Ateş’in yalnızca alev taşları toplayabileceğini unutmayın.

Çıkış kapılarına giderken birçok tehlike sizi bekliyor. Bunlardan biri su depoları olacak. Ateş ve Su, elementlerinin rezervuarlarını güvenle aşabilir. Ama bir tane var. Oğlan mavi suda yürüyemiyor ve kız ateş nehirlerinden korkuyor. Ancak yeşil su birikintileri her iki kırıntı için de ölümcül. Küçüklerin tüm testleri geçmelerine ve kendi tapınaklarına ikinci bir hayat vermelerine yardımcı olun. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM