REKLAM

Avatar Kale Yıkma

Avatar Kale Yıkma Oyunu Oyna

Avatar Kale Yıkma oyununu oynarken en sevdiğiniz Avatar: The Last Airbender karakterlerine katılın! Su Kabileleri, Toprak Krallığı ve Ateş Ulusu yardımınızı bekliyor, o halde bir taraf seçip yardım etmeye ne dersiniz?

Muazzam bir mancınık alacaksınız! Göreviniz, kazanmak için rakibinizin kalesine herhangi bir zarar vermeden önce onu yok etmektir. Aang, Hava Bükücü’nün kendisi, Katara ve Zuko, başarılı olmanız için size her konuda rehberlik etmek için buradalar!

Ulusunu savunmaya hazır ol!
Kendi başınıza eğlenebilir ve oynayabilirsiniz ya da bir arkadaşınıza karşı savaşabilirsiniz! Ama yanınızda kimse yoksa, onlara uzaktan meydan okuma şansınız var. Tek yapmanız gereken kalenizi, kendinizin ve arkadaşınızın e-posta adresini seçmek ve hazırsınız!

Her savaşta, her zaman desteklemek için seçmeniz gereken bir taraf vardır. Dünyaya, Suya veya Ateş Ulusuna yardım etme fırsatınız var. Ana göreviniz, düşman üssünü yıkmak! Bunu yapmak için kullanmanız gereken tek şey farenizdir. Hareket ettirerek, fırlatma açısını ayarlayabilirsiniz. Ardından Sol tuşa basılı tutup ateşlemeye bırakarak güç miktarı ile dengelemelisiniz.

Fırlatabileceğiniz mermilere gelince, üç tür vardır. Küçük olanlar en doğru olanlardır, ancak en az hasara neden olurlar. Orta boy, daha geniş bir alanı kaplayacak şekilde üçe genişleyecektir. Ve en büyüğü en fazla yıkımı yapacaktır, ancak onlar en az doğru olanlardır.

Hareketlerinizi akıllıca seçin! Aynı mermiyi arka arkaya iki kez kullanamazsınız.

Düşmanlarına merhamet etme!
Arada sırada iki tür sembol fark edebilirsiniz. Bonus puanları için onları hedeflemelisiniz! Merminiz yeşil jetondan geçerse, kalenize verilen hasarı azaltacaktır. Ve siyah ve turuncu amblemi karşılamayı başarırsanız, o zaman daha fazla zarar verirsiniz!

Doğru güç ve açı kombinasyonunu seçmek muhtemelen biraz zaman alacaktır, ancak yalnızca deneyerek başarılı olabilirsiniz! Ve yenilirseniz hayal kırıklığına uğramayın bu sadece yeterince eğitim almadığınız anlamına gelir. Mancınıkla atışta ustalaşana ve sevgili ulusunun kahramanı olana kadar becerilerini geliştir!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM