REKLAM

Aztek Macerası

Aztek Macerası Oyunu Oyna

Kahramanları önceki maceraları olan İnka Macerası’ndan hatırlarsınız. Yüksek korumalı bir hazine arıyorlardı ve oyunun sonunda buldular ama bu hazine başka bir macera başlattı. Şimdi Aztek piramitlerinde ve maceraya başlamanızı bekliyorlar.

Bir Aztek harabesine dalın ve sırları ve ölçülemez hazineyi keşfedin! Baba ve kızı ikiliyi kontrol edin ve Aztek Macerasında bir sonraki odaya nasıl gideceğinizi öğrenin! Yıldızları arayın ve gizli hazineleri bulun! Tableti deşifre edin ve kapıyı açın!

Aztek Macerası, iki arkeoloğu kontrol ettiğiniz bir bulmaca platform oyunudur. Bu oyunda baba ve kız ikilisini kontrol edeceksiniz. Her karakterin kendi yetenekleri ve zayıflıkları vardır ve ilerlemek için her ikisine de ihtiyaç vardır. Bu oyun sadece bulmaca çözmekle ilgili değil, aynı zamanda zor atlama bulmacaları ve hazine bulmayı da içeriyor. Kapıyı bir sonraki seviyeye açmak için belirli miktarda yıldız toplamanız ve yakındaki tableti deşifre etmeniz gerekir. Oyun, aynı bilgisayarı paylaşan 2 oyuncu tarafından oynanabilir.

Oyunun yüklenmesi biraz zaman alıyor.

Kontroller
Baba
Ok Tuşları – Taşı
Boşluk – Topla / At
L – Kod Çözme

Kız evlat
WASD – Taşı
F – Bomba Fırlat
G – Kod çözme

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM