REKLAM

Bacon May Die

Bacon May Die Oyunu Oyna

Bacon May Die, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmaya çalışırken mümkün olduğunca çok sayıda domuzu öldürmeniz gereken bir dövüş oyunudur. Ne kadar çok ilerlerseniz, düşmanlar o kadar çok ve güçlü olacaktır.

Bacon May Die oyununda siz ve arkadaşınız cesur küçük domuzlar olacaksınız. Bu çok tehlikeli bir görev ve sizin yardımınız olmadan yapamazlar. Çeşitli teknikler, numaralar kullanın ve kuduz zombiler, aç tavşanlar, çılgın domuzlar, iskeletler ve diğer kötülüklerle savaşın.

Hem birlikte hem de yalnız oynayabilirsiniz. Oyunun ana amacı mümkün olduğunca çok düşmanı yok etmektir. Onlarla savaşmak için el ele ve ateşli silahlardan oluşan geniş bir cephaneniz var. Balyozlar, katanalar, yarasalar, elektrikli testereler, sosis, tabanca, roketatar, makineli tüfek, av tüfeği, lazer – bunların hepsini ve daha fazlasını satın alabilir, düşmanı yok etmek için para kazanabilirsiniz.

Bacon May Die Oyunu Nasıl Oynanır?

Bacon May Die, amacınızın olabildiğince çok düşman domuzunu öldürmek olduğu eğlenceli sonsuz bir aksiyon oyunudur. Düşmanlar ekranın her iki yönünden gelecek ve amacınız olabildiğince uzun süre hayatta kalmak ve olabildiğince çok düşmanı yenmek. Her düşman dalgasından sonra, dost tüccar domuz size diğer silahlara ücretsiz olarak erişim sağlayacaktır. Emrinizde birçok farklı silah olacak ve yeterli beceriyle, herhangi bir düşmanı öldürebilecek sonsuz bir saldırı kombinasyonu yaratabilirsiniz! Oyun hala BETA’da olduğundan bazı hatalar ve eksiklikler vardır. İyi oyunlar dilerim.

Kontroller:

1.oyuncu W,A,S,D
2.oyuncu Yön tuşları

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM