REKLAM

Balık Yiyen Balıklar

Balık Yiyen Balıklar Oyunu Oyna

Balık Yiyen Balıklar oyununu deneyin ve yüzmeye başlayın! Sadece birkaç dakika içinde tamamen rahatladığınızı ve çok eğlendiğinizi göreceksiniz. Bu nasıl mümkün olabilir? Oyuna bakmak basit ve güzel. Dahası, akvaryumların insan ruhu üzerinde sakinleştirici bir etkisi olduğu bilinen bir gerçektir. Denemeye hazır mısınız?

Derin mavi denizde küçük bir balık olarak başlıyorsunuz. Tek yapmanız gereken, büyümek için daha küçük balığı yemektir! Oldukça basit görünüyor, değil mi? Daha büyük deniz canlılarına dikkat edin! Yosunların, mercanların ve kayaların arasında yüzerek yenmelerini önleyin.

Şimdiye kadar, bu oyunun en havalı özelliği güzel ortam. Hiç su altı dünyasını keşfetmek istediniz mi? Artık her türlü muhteşem ve renkli deniz canlılarını görme şansınız var. Eşsiz bir yolculuğa çıkmaya hazır olun!

Balık Yiyen Balıklar Nasıl Oynanır?

Bu oyunun ilk adımı, sizi oyun boyunca temsil edecek havalı bir balık karakteri seçmektir. Aralarından seçim yapabileceğiniz iki sevimli tasarımınız var. Bunlardan birine karar verdikten sonra, seçiminizi daha da kişiselleştirmek için altı renk seçeneğinden birini seçin.

Oyunun bir diğer harika özelliği de su altı keşiflerinize iki arkadaşınızın da katılabilmesi. Hepinizin aynı bilgisayarda oynayabileceğine inanabiliyor musunuz? Akıllı kontroller birlikte saatlerce eğlenmenizi sağlar!

Peki etrafta nasıl yüzüyorsun? İlk oyuncu, doğal arka planda gezinmek için Ok Tuşlarını kullanabilir. Oyuncu 2 aynı şeyi W, A, S ve D tuşlarını kullanarak yapabilirken, üçüncü oyuncunun balığını kontrol etmek için fareyi kullanması gerekir. Turta yapmak kadar kolay, değil mi?

Ne kadar büyüyebilirsin? Küçük gri ve altın rengi kurbağa yavrularını yutarak başlamalı, sonra ilerledikçe daha büyük avlara geçmelisiniz. Büyüdükçe çevrenizdeki yaratıkların da geliştiğini unutmayın!

Vahşi yayın balığı, kaplumbağalar ve hatta bazı komik köpek balıklarıyla tanışma fırsatınız olacak. Sevimli görünebilirler ama aynı zamanda ölümcüldürler. Onları yiyebilecek kadar büyüyene kadar onların yolundan çekilebilir misin?

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM