REKLAM

Basketbol Yıldızları 2021

Basketbol Yıldızları 2021 Oyunu Oyna

Popüler Basketbol Yıldızları oyunu basketbolun heyecanını evinize getiriyor. Seyircinin tezahüratı takımın moralini yüksek tutar. Sahaya girin ve rakiplerinizle yüzleşmeye hazırlanın. Hırslı rakiplerinizden daha fazla puan alabilir misiniz, yoksa oyunu onlara kaybedecek misiniz? Sepet smaçlarınızı bekliyor!

Yeni cilalanmış zemin basketbol sahasının parlak ışıkları altında parlıyor ve kalabalığın heyecanlı çığlıkları havayı dolduruyor. Herkes oyuna başlamanı bekliyor. Bu rekabetçi oyunda amacınız rakiplerinizden daha fazla puan alarak her maçı kazanmaktır. Oyunu tek başınıza oynayabilir veya bir arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. Tekli modda, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 oyun modu vardır. Bir turnuvaya katılın ve şampiyon olmaya çalışın veya rastgele bir maç başlatın. Biraz pratiğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, kontrollere ve oyun mekaniklerine daha aşina olmak için eğitim modunu deneyebilirsiniz. Bu oyunu klavyenizi paylaşarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Birbirinize karşı oynayabilir veya takım kurabilir ve bilgisayar kontrollü takımları yenmek için birlikte çalışabilirsiniz. Favori takımınızı seçin, güçlendirmeleri doğru zamanda etkinleştirin ve şampiyon olun! İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Mad Puffers, Basketbol Yıldızları 2021’i geliştirdi.

Özellikleri

  • Kazanılacak 19 farklı başarı
  • Tek başınıza veya başka biriyle oynayın
  • Hızlı Eşleşme modu
  • 2D grafikler

Kontroller

Ok tuşlarını veya WASD tuşlarını kullanarak hareket edin. Süper vuruş yapmak için hem K hem de Z tuşlarını kullanabilirsiniz. Saldırgan olduğunuzda, ateş etmek için X tuşunu kullanın. Kesik çizgi için sol veya sağ ok tuşlarına çift tıklayın. Savunurken, topu çalmak için X tuşunu ve diğer oyuncuyu engellemek için S tuşunu veya aşağı oku kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM