REKLAM

Bela Baloncuklar 2

Bela Baloncuklar 2 Oyunu Oyna

Bela Baloncuklar 2’de kötülüğe sonsuza kadar bir son vermenin zamanı geldi. Düşmanlarınız çok uzun zamandır topraklarınızda özgürce dolaşıyor. Kontrol edilmemiş ve sorgulanmamış. Onlarla yüzleşmeye ve korkmadığınızı göstermeye hazır mısınız?

Cesur ol, kahraman! Düşmanlarınızla yüzleşmek üzeresiniz! Çok korkutucu görünüyorlar ve sizden çok daha güçlüler. Düşmanlarınızın yüzünü görmek ister misiniz? İşte oradalar. Sıçrayan baloncuklar! Ne bekliyordun Orklar, goblinler ve mutantlar mı? Kahramanımız hepsini yenecek kadar güçlü. Bu oyunda amacınız, zamanınız dolmadan bu baloncukları yok etmek ve tüm seviyeleri tamamlamaktır. Tek başınıza veya arkadaşınızla oynamayı seçebilirsiniz. Bu kötü baloncuklardan birine çarptığınızda, daha küçük parçalara ayrılacaklar. Onlardan birine dokunursan, bir can kaybedeceksin. Hayatınızı, kalan süreyi ve puanınızı ekranın alt kısmında görebilirsiniz. Oh, savaşa girmeden önce bir uyarı. Düşmanlarınız öldüklerinde güçlendirmeleri düşürecekler. Hepsinin onlara karşı daha iyi bir şansa sahip olmasını sağlamaya çalışın. İyi şanslar!

Minikoyuncu’da aksiyon ve macera asla burada bitmiyor. Buraya tıklayarak aksiyon oyunları koleksiyonumuza göz atın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Aditon Inc, Bela Baloncuklar 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

09 Ocak 2018.

Özellikleri

  • 2 oyunculu oyun seçeneği
  • Eğlenceli oyun
  • Tamamlanacak birden çok seviye
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

İlk oyuncu olarak oynamak için farenizi kullanabilirsiniz. İkinci oyuncuyu kontrol etmek için A ve D tuşlarını kullanın ve ateş etmek için Q tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM