REKLAM

Bomb It 2

Bomb It 2 Oyunu Oyna

Patlayıcı eğlence, popüler serinin ikinci oyunu Bomb It 2 ​​ile geri döndü! Haritadaki hayatta kalan son oyuncu olmak için rakiplerinizi patlayıcılarla havaya uçurmaya hazır mısınız? Silahlar ve araçlar gibi yeni eklemelerle rekabet daha da kızışacak! Haritaya atlayın ve rakiplerinize ulaşmak için engelleri yıkmaya başlayın ve onlara yüksek bir sürpriz yapmak için onları hazırlıksız yakalayın!

Önceki oyun ve serideki diğer oyunlara benzer şekilde, Bomb It 2’nin heyecan verici oynanışı ve renkli grafikleriyle basit bir hedefi var. Patlayıcılarınızı alın ve stratejik yerlere yerleştirin! Oyuncu olarak bu gürültülü ve heyecanlı macerada amacınız, her seviyede rakiplerinize patlayıcılarınızı kullanarak yolunuzu temizleyerek ulaşmak ve ardından onları havaya uçurmak! Her seviyenin farklı bir tasarımı var ve seviyeleri tamamlayıp oyun boyunca ilerledikçe birçok yeni özellik göreceksiniz. Yeni bir ekleme silahlardır ve engelleri yıkarken onları toplayabilirsiniz. Bu şaşırtıcı rekabetçi oyunda üstünlük sağlamak için bulabileceğiniz ve kullanabileceğiniz 7 farklı silah var. Her seviyede, bir zaman sınırınız var, bu yüzden acele edin! Kendiniz için bir yol açtıktan sonra, rakiplerinizden birinin yakınına gidin ve stratejik bir yere bir bomba yerleştirin ve patlamadan önce yaklaşmalarını bekleyin! Deneyebileceğiniz 4 farklı oyun modu var! Önceki oyundan bildiğiniz ve sevdiğiniz klasik moda “Arcade Modu” deniyor ve bu modda tüm rakiplerinizi öldürmeye çalışıyorsunuz. “Yalnızca Silah Modu”, 10 rakibi öldürmeye çalıştığınız yerdir. Üçüncü moda “Paraları Topla” denir ve bu moddaki amacınız 10 jeton toplamaktır. Son mod, 50 döşemeyi renklendirmeye çalıştığınız “Döşemeleri Renklendir” modudur.

Patlayıcılarla oynamaya devam etmek ister misin? O halde biraz gürültü yapmak için harika bomberman oyunları koleksiyonumuzu kontrol etmeyi unutmayın!

Geliştirici

Bomb It 2, Spil Games’in yanı sıra Bomb It 6 ve Bomb It 7 tarafından yapılmıştır.

Yayın tarihi

Eylül 2008

Özellikleri

  • 2 oyunculu mod
  • 7 güçlendirici
  • 7 silah
  • 3 farklı araç

Kontroller

1 oyunculu modda, hareket etmek için ok tuşlarını ve bir bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. 2 oyunculu modda, hareket etmek için WASD tuşlarını ve oyuncu olarak bir bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. 1. Oyuncu olarak hareket etmek için ok tuşlarını ve 2. oyuncu olarak bomba yerleştirmek için ENTER tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM