REKLAM

Bomb It 3

Bomb It 3 Oyunu Oyna

Kulaklarınızı kapatın ve patlamalara karşı kendinizi hazırlayın çünkü inanılmaz ve popüler oyun 3. serisi Bomb It 3 ile geri döndü! Farklı rakiplerle, patlayıcı bombalarla ve aksiyonla dolu seviyeler sizi bekliyor! 4 farklı oyun modu ve 10 farklı karakterle, Bomb It 3 sizi ekranınızın önünde tutacak! Kendinize rakiplerinize giden bir yol açıp onları stratejik olarak yerleştirilmiş bombanıza girmeleri için kandırıp hayatta kalan son oyuncu olabilir misiniz? Cevabınız büyükse “EVET!” sonra patlayıcılarınızı alın ve biraz gürültü yapmaya hazırlanın!

Bomb It 3, çılgınca popüler olan serinin üçüncü oyunu olarak patlayıcı eğlence geleneğini sürdürüyor ve rakipleriniz avantaj elde etmeden önce yerinizi almalısınız! Serinin önceki oyunlarına benzer şekilde, oyuncu olarak amacınız, her seviyede hayatta kalan son oyuncu olana kadar rakiplerinizi birer birer havaya uçurarak her seviyeyi temizlemek. Rakiplerinize giden yol net değil, bu nedenle patlayıcılarınızı duvar ve geçitlerden oluşan bir labirent oluşturan bariyerlerde test etmelisiniz. Bombanızı blokların yanına yerleştirip patlatın, ama ortalıkta takılmayın yoksa kendi ilacınızın tadına bakacaksınız! Haritanın rakiplerinizin olduğu tarafına ulaştığınızda, onlara yaklaşın ve bombalarınızı dikkatlice yollarına yerleştirin ve en iyisini umun! Yine de dikkatli olun! Düşmanlarınız savunmasız değildir ve kendi bombalarını da atarlar, bu yüzden bu sinsi girişimlere dikkat edin. Daha büyük bir meydan okuma mı istiyorsunuz? Oyuna başlamadan önce düşmanların, oyuncuların, seviyelerin ve zorlukların sayısını ayarlayabilirsiniz. Unutma! Her biri tamamlamanız için farklı hedeflere sahip 4 farklı oyun modu vardır!

Artık bombalarınız var mı? Yarışma diğer muhteşem Bomb It oyunlarında da devam ediyor! İyi eğlenceler!

Geliştirici

Spil Games bu oyunu ve devam oyunlarını Bomb It 5, Bomb It 6 ve Bomb It 7’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

Kasım 2010

Özellikleri

  • 10 oynanabilir karakter
  • Oynamak için 4 oyun modu
  • 4 oyuncuya karşı oyna
  • Bağımlılık yapan oyun

Kontroller

1 oyunculu modda, hareket etmek için ok tuşlarını ve bir bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. 2 oyunculu modda, hareket etmek için WASD tuşlarını ve oyuncu olarak bir bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. 1. Oyuncu olarak hareket etmek için ok tuşlarını ve 2. oyuncu olarak bir bomba yerleştirmek için ENTER tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM