REKLAM

Bomb It 4

Bomb It 4 Oyunu Oyna

Zemin neden titriyor? Çünkü herkesin en sevdiği bombardıman oyununun 4. oyunu Bomb It 4 ile geri döndü! Bağımlılık yaratan oynanış ve bu muhteşem oyunun renkli dünyası ile patlayıcılarınızı alın ve bir kez daha aksiyona dalın. Görüyor musun? Rakipleriniz çoktan yerlerini aldı! Cephanenizi alın, yükseltmelere dikkat edin ve biraz kargaşaya neden olmaya hazır olun! Dört farklı oyun modu ve birçok eğlenceli seviye, imzanızı kavurucu zemine bırakmanıza izin verecek!

Bir şeyleri havaya uçurmaya hazır mısın? Çünkü bu harika oyunun birçok zorlu seviyesinde yapacağınız şey bu. Patlayan bombaların uzaktan gelen yüksek sesleri tehlikeli olduğu kadar davetkardır, bu yüzden yolculuğunuza başlamak en iyisidir! Serinin önceki oyunlarını oynadıysanız, Bomb It 4’ün amacına ve oynanışına oldukça aşina olacaksınız. Değilse, amacınız oldukça basit. Oyuncu olarak, düşmanlarınıza ulaşmak için kendinize bir yol açmak için bombalarınızı kullanmaya ve her seviyede hayatta kalan son oyuncu olmak için onları havaya uçurmaya çalışıyorsunuz. Güçleri, silahları ve hatta seviyelerde bulabileceğiniz araçları toplamaya çalışarak rakiplerinize karşı avantajlı bir konuma gelmeye çalışabilirsiniz. Meydan okumaya hazır mısınız? Elinizi, her biri farklı hedeflere sahip 4 farklı oyun modunda deneyebilirsiniz! Bunlar, tüm düşmanlarınızı öldürmeye çalıştığınız klasik arcade modu, 10 düşmanı yenmeniz gereken battle royale modu, 10 jeton toplamaya çalışırken başkalarına karşı yarıştığınız jeton toplama modu ve taş etiketi modu. Kazanmak için 50 farklı taşı boyamanız gereken. En iyi oyuncu olmak için hepsini deneyin ve her seviyeyi fethedin!

Bomb It serisi, inanılmaz derecede eğlenceli ve eğlenceli oyunlara sahiptir ve hepsini koleksiyonumuzda bulabilirsiniz. Gelin ve her birini denemek için Bomb It oyunlarımıza gidin. Ve bomberman 7‘yi denemeyi de unutmayın!

Geliştirici

Bomb It 4, Spil Games tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi

Aralık 2011

Özellikleri

  • Bağımlılık yapan oyun
  • Karakterinizi özelleştirin
  • Oynamak için çeşitli farklı karakterler
  • 2D grafikler

Kontroller

1 oyunculu modda, hareket etmek için ok tuşlarını ve bir bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. 2 oyunculu modda, hareket etmek için WASD tuşlarını ve oyuncu olarak bir bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. 1. Oyuncu olarak hareket etmek için ok tuşlarını ve 2. oyuncu olarak bir bomba yerleştirmek için ENTER tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM