REKLAM

Bomb It 5

Bomb It 5 Oyunu Oyna

Hayır, duyduğunuz havai fişekler değil, popüler serinin 5. oyunu Bomb It 5’in heyecan verici savaş alanlarından gelen durdurulamaz patlamalar! Zorlu oyun ve aksiyonla dolu renkli seviyeler 5. kez geri döndü ve rakiplerinizle bir kez daha yüzleşmeye hazır olmalısınız! Bombalar, çeşitli silahlar ve araçlar, bu düşmanlara oyundaki en iyi bombardıman uçağının kim olduğunu gösterebilmeniz için sizi bekliyor! Sağır edici gürültü ve bombaların karşı konulamaz şok dalgası birçokları için korkunç olabilir, ancak birçok seviyeden sonra, gazi rozetinizi kazandınız ve bu tür savaş unsurlarından etkilenmediniz.

Oh, aksiyonun merkezine geri dönmenin neşesi! Patlamaların dumanlarından oluşan kalın bulutun altında savaş alanı yatıyor. Rakiplerinizden her biri, bu meydan okumanın tek kurtulanı olmaya kararlı. Ya sen? Bu eğlenceli oyun serisindeki diğer oyunlara benzer şekilde, oyuncu olarak amacınız basit: savaş alanında ayakta kalan son oyuncu olmak. Bu hedefe ulaşmak için cephaneliğinizde birçok aletiniz var. Birincil silahınız patlayıcı bombalarınızdır. Her seviyede, bir haritanın köşesine yerleştirileceksiniz ve farklı bloklardan yapılmış bir duvarla çevrili olacaksınız. İlk işiniz, bombalarınızı yanına koyarak bu duvarları temizlemek ve patlamadan uzaklaşmak için zamanında kaçmak olmalıdır. Rakiplerinize giderken duvarları ve diğer engelleri temizlerken, size sınırlı bir süre için farklı güçler verecek güçlendiricilerle karşılaşabilirsiniz. Bunlar kalkanlar, silahlar, hız meraklıları ve hatta yenilmezlik olabilir! Bunları akıllıca kullanın ve her seviyede hayatta kalan son oyuncu olmak için tüm rakiplerinizi yenin!

Oynamaya devam edin ve Bomb It 5’in sunduğu diğer oyun modlarını keşfedin! Veya diğer Bomb It oyunları koleksiyonumuzu ziyaret edin ve serinin diğer oyunlarında maceranıza devam edin!

Geliştirici

Bomb It 5, Spil Games ve devam filmleri Bomb It 6 ve Bomb It 7 tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi

Kasım 2013

Özellikleri

  • Oynamak için 6 farklı harita
  • 4 zorlu oyun modu
  • 3 zorluk ayarı
  • Karakterinizin görünümünü özelleştirin

Kontroller

1 oyunculu modda, hareket etmek için ok tuşlarını ve bir bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. 2 oyunculu modda, hareket etmek için WASD tuşlarını ve oyuncu olarak bir bomba yerleştirmek için boşluk çubuğunu kullanın. 1. Oyuncu olarak hareket etmek için ok tuşlarını ve 2. oyuncu olarak bomba yerleştirmek için ENTER tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM