REKLAM

Boxing Physics

Boxing Physics Oyunu Oyna

Bu komik pikselli boks oyunu Boxing Physics’de düşmanı 3 kez yumrukla ve raundu kazan! Düşmanın yumruklarından kaçınmaya çalışın ve galip gelmek için 3 maçtan 2’sini kazanın!

Bu oyun hiç de kolay değil. Ne kadar harika olduğunu göstermelisin. Puanınızın kaydedilebilmesi ve dünyanın her yerinden diğer oyuncularla karşılaştırılabilmesi için bir hesabınızın olması en iyisidir. Hemen oynamaya başlayın ve gelmiş geçmiş en iyi boksör olun. Skorları umursamıyorsanız, aynı bilgisayardaki bir arkadaşınızla bile sadece eğlence için oynayabilirsiniz.

Boxing Physics, yalnızca bir tuş kullanacağınız eğlenceli bir dövüş oyunudur. Kurallar çok basit: Aynı şeyi yapmadan önce rakibinize 3 kez yumruk atmanız gerekiyor. Tek tuşa basarak karakteriniz zıplar ve yumruğunu öne doğru kaldırarak yumruk atmaya çalışır. Oyun iki oyuncu tarafından oynanabilir ve iki mod içerir: Çılgın mod ve Gerçek mod. Gerçek mod mütevazı bir fiziğe sahipken, Çılgın modda tüm sıçramalar ve salınımlar güçlendirilmiştir. Düşmanı yenmeye çalışın, zamanlayıcı bitmeden daha fazla puana sahip olun!

Kontroller
Yukarı Ok Tuşu – Oyuncu 1 Yumruk / Zıplama
W – Oyuncu 2 Yumruk / Zıplama
Fare – Menüde Gezin
Sol Fare Tuşu – Etkileşim Menüsü

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM