REKLAM

Carrom

Carrom Oyunu Oyna

Carrom, sizi ve en yakın arkadaşınızı heyecan verici bir yarışmaya davet ediyor! Sporda ne kadar iyi olursanız olun, hedefte kötüyseniz rakibinizi geçmeniz mümkün değil! Yoksa öyle mi? Yeni başlayanların şansını da deneyebilirsiniz. İnanın bize gerçek. En iyi arkadaşını ezmek istemiyorsan, yabancılara karşı yarışabilir ve gerçek gücünle hava atabilirsin! Şimdi hazırsanız, kazanan kim olacak görelim!

Oyuna başladığınızda yapmanız gereken ilk şey bir oyun modu seçmektir. Rastgele bir oyuncu ile eşleşebilir veya bir oda oluşturup seçtiğiniz biriyle rekabet edebilirsiniz. Amacınız kendi renginize ait diskleri deliklere yerleştirmektir. Disklerini bitiren oyunu kazanır. Rakibinizin rengini bir deliğe sokarsanız, bir ceza alırsınız ve rakibiniz bir puan alır. Daha fazla sorunuz varsa, lütfen ana menünün üst kısmında bulunan soru işaretine tıklayın! En iyi oyuncu kazansın!

Dur bir yere ayrılma! Siz ve arkadaşınız için heyecan verici bir oyunumuz daha var! Şimdi denemek istiyorsanız, buraya tıklayarak Gerçek Satrancı kontrol ettiğinizden emin olun.

Geliştirici

MarketJS, Carrom’u geliştirdi.

Yayın tarihi

26 Mayıs 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Seçilecek 2 oyun modu
  • Çevrimiçi rekabet
  • Eğlenceli ve ilgi çekici oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi veya parmağınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM