REKLAM

City Bike Stunt 2

City Bike Stunt 2 Oyunu Oyna

City Bike Stunt 2 oyunu ile harika bir bölüm başlıyor! Serinin bu bölümünde çok büyük ve süper tasarlanmış bir dublör haritası geliyor. Bu bölümü tek veya iki oyunculu olarak da oynayabilirsiniz. Bisikletinizi istediğiniz kadar özgürce sürün ve iki oyunculu dublör mücadelesi için bir arkadaşınızı arayın. Hadi sürelim!

City Bike Stunt 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Elbette, bunu her zaman kendi başınıza oynama seçeneğiniz vardır, ancak 2P modu, bir oyuncunun bisikletini sürüş için ok tuşlarını ve nitro için N tuşunu kullanarak kontrol ettiği, ikinci oyuncu ise W , Sürücü için A, S, D tuşları ve nitroyu etkinleştirmek için T tuşunu kullanabilir.

Bu oyunu oynamanın iki yolundan biri, şehri ve yollarını, parkurlarını, dublörleri, dönüşleri, hileleri, zıplamaları ve diğer harika şeyleri keşfettiğiniz Serbest Sürüş modudur çünkü karşılığında puan alırsınız. Bunu yaparak yeni ve daha havalı bisikletler elde edebilirsiniz.

Yarış modunda tüm bunları da yapabilirsiniz, ancak aynı zamanda, bitiş çizgisini geçen ilk kişi olmak için birbirinizle yarışıyorsunuz. Garaja gidip sürebileceğiniz tüm farklı havalı bisikletleri keşfedin! İyi eğlenceler dileriz!

Oyun kontrolleri:
Oyuncu 1:
Taşı: “OK TUŞLARI”
NOS: “N”
Kamera: “C”

Oyuncu 2:
Taşı: “W, A, S, D”
NOS: “T”
Kamera: “Q”

Seviye yeniden başlatma: “R”

İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM