REKLAM

City Car Stunt 4

City Car Stunt 4 Oyunu Oyna

City Car Stunt 4’te yolları fethetmeye hazırlanın. Size gerçek bir meydan okuma sunmak için dünyanın her yerinden en çılgın yarışçıları bulduk. Direksiyon simidini beyaza vurmaya, gaz pedalını yere itmeye ve herkese gerçek yarışçının siz olduğunu göstermeye hazır mısınız? Hadi gidelim o zaman! Bizi bir gezintiye çıkarma zamanın geldi!

Bana yakıt ver, ateş ver. Bana arzuladığımı ver! Evet, buraya heyecan verici müzikler ekleyin çünkü herkese yolların kralı kim olduğunu göstermek üzereyiz! Öyleyse, arabanıza atlayın ve sürmeye başlayalım! Bu oyunda deneyebileceğiniz 2 farklı oyun modu var. Ya ücretsiz sürüşü seçebilir ve sürüş becerilerinizi test edebilir ya da yarışmayı seçebilir ve diğer oyuncuları tozunuzu yerken izleyebilirsiniz. Seçim senin! Her iki durumda da, gerçekten dikkatli olmalısın çünkü yollar tehlikeli ve virajlar şeytani. İki oyunculu oyun modunu seçerek arkadaşınıza karşı oynamayı da seçebilirsiniz. Yarış modunda, ödül kazanmak için yarışlar kazanabilir ve kazandığınız parayla yeni arabalar satın alabilirsiniz. Rakiplerinize karşı daha iyi bir şansa sahip olmak için arabanızı da yükseltebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Yarış heyecanını seviyor musunuz? Öyleyse buraya tıklayarak City Car Stunt 2’yi kontrol ettiğinizden emin olun ve keyfinize bakın!

Geliştirici

RHM Interactive, City Car Stunt 4’ü geliştirdi.

Yayın tarihi

06 Ocak 2021.

Özellikleri

  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Birçok özelleştirme seçeneği
  • Satın alınacak yükseltmeler
  • Güzel 3D grafikler

Kontroller

Arabanızı kontrol etmek için WASD tuşlarını veya ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Nitroyu kullanmak için N tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM