REKLAM

Çöp Adam Düello

Çöp Adam Düello Oyunu Oyna

Çöp Adam Düello’da zaman geldi, arenada kılıcınızla kendinizi göstermeniz gerekiyor! Rakibine karşı kendini ölümüne savunmak zorunda kalacaksın! Şaka değil! Bu bir ölüm kalım meselesi! Bu kanlı dövüşe hazır mısın? İyi şanlar!

Kendine bir kılıç kuşan! Savaş başlamak üzere! Kısa sürede arenada olacaksınız! Öfkeyle savaşmaya hazır mısınız? Eğer öyleyseniz, oyuncu modunuzu seçtikten hemen sonra oynamaya başlayabilirsiniz. Bu oyunu iki kişilik bir oyun olarak veya bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Her iki modda da yön tuşları veya WASD tuşları ile karakterinizi kontrol edebilirsiniz. Turu kazanmak için rakibinizle yüzleşmeli ve öldürmelisiniz. Rakibine saldıran ve ona zarar veren oyunu kazanır. Öyleyse kılıcını, baltanı ve mızrağını kap ve savaş alanında bize katıl! Onlara doğru hareket ederek rakibinize saldırmalısınız. Rakibinizin kafasına nişan alarak kolayca kazanabilirsiniz ve o sizin vuruşlarınız altında bayılacak! Ekranın üst kısmında sağlık çubuğunuzu ve düşmanınızın sağlık çubuğunu görebilirsiniz. Kaybetsen bile pes etme! Gelecekte daha fazla savaş olacak! İyi eğlenceler ve iyi şanslar!

Daha fazla oyun oynamak ve Çöp Adam Düello’ya benzer başka bir oyun denemek istiyorsanız, 2 Kişilik Çöp Adam Dövüşüne da göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

RHM Interactive, Çöp Adam Düello’yu geliştirdi.

Yayın tarihi

27 Ağustos 2021

Özellikleri

  • 2 kişilik oyun modu
  • 2D renkli grafikler
  • Eğlenceli ve zorlu oyun
  • Geçilecek seviye yok

Kontroller

Bu oyunu oynamak için WASD veya yön tuşlarınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM