REKLAM

Çöp Adam Orta Çağ Savaşı

Çöp Adam Orta Çağ Savaşı Oyunu Oyna

Çöp Adam Orta Çağ Savaşında, buraya giren sizler, tüm umutlarınızı terk edin. Düşmanınızla yüzleşin ve fethedin, çünkü buradan çıkmanın tek yolu bu. Düşmanınızla yüzleşecek ve onları yenecek gücünüz yoksa, karanlığa teslim olun! Cesur ol, ölümlü! Savaş başlamak üzere!

Şeref ve şan için düello yapman gereken orta çağ zamanlarına hoş geldin savaşçı! Arenaya girmek üzeresin. Ölümle doğrudan karşılaşmaya hazır mısın? Bu oyunda amacınız düşmanınızla yüzleşmek ve kazanmak için onları öldürmektir. Rakibini 5 kez öldüren kişi oyunu kazanır. Eşit olmadığınızı göstermek için CPU’ya veya bir arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz! İlk oyuncu A-D tuşları ile oynayabilir ve diğer oyuncu ok tuşlarını kullanabilir. Yani; kılıcını, baltanı ve mızrağını yanına al ve bizi savaş alanına doğru takip et! Düşmanınıza doğru hareket etmeli ve onlara saldırmalısınız. Daha kolay kazanmak için rakibinizin kafasına nişan alabilirsiniz ve darbelerinize karşı solacak! Sağlık çubuğunuzu ve düşmanın sağlık çubuğunu ekranın üst kısmında görebilirsiniz. Kaybetseniz bile pes etmeyin! Daha çok kavga olacak! İyi eğlenceler!

Geliştirici

Hihoy oyunları, Çöp Adam Orta Çağ Savaşını geliştirdi.

Yayın tarihi

30 Aralık 2020.

Özellikleri

  • Sezgisel kontroller
  • Tek oyunculu olarak oynanabilen iki oyunculu oyun
  • Güzel 2D grafikler
  • Ortaçağ silahları

Kontroller

Ekranın sol tarafındaki oynatıcıyı kontrol etmek için A-D tuşlarını kullanın. Sağ taraftaki oynatıcıyı kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM