REKLAM

Çöp Adam: Sonsuz Düello

Çöp Adam: Sonsuz Düello Oyunu Oyna

Düşmanlar ve yüzlerce tehlikeyle dolu bir senaryoda bir taraftan diğerine güvenli bir şekilde hareket etmeyi öğrenirken, Çöp Adam: Sonsuz Düello oyunuyla saatlerce sürecek bir eğlenceye hazır olun. Elinize bir silah alacak ve rakibinize buradaki en yetenekli nişancının kim olduğunu göstereceksiniz. Oyunun üç modu olacak: hikaye, iki kişilik ve botlara karşı.

Hikaye modunda 40 bölüm boyunca, kendinizi bu macerada hayatta kalabilmek için her şeyini vermeye istekli olan cesur bir çöp adamın yerine koymanız gerekecek. Bu modda çöp adamınızın bir seviyeden diğerine geçmesine yardım edecek, karşılaştığınız tüm düşman çöp adamlarını yenmeniz gereken bölümleri tamamlayacaksınız.

2 PLAYER modu için, iki oyuncu çöp adamlarıyla tapınak arenasına girerler ve birbirlerine karşı ölümüne savaşırlar, amaç ilk önce diğerinin sağlık çubuğunu tüketmek ve kazanmaktır. BOT modu için de aynısını yapın, ancak burada bilgisayar tarafından kontrol edilen bir çöp adama karşı savaşıyorsunuz.

Şimdi, bilmeniz gereken üç grup kontrol var ve bunları size hemen şimdi anlatacağız:

Hikaye Modu (1P): Hareket etmek için WASD, ateş etmek için fare.
2P Modu için: Oyuncu 1 oklarla hareket eder ve kalkan için L ve K ile ateş eder. Oyuncu 2, WASD, çekim için F ve kalkan için G ile hareket eder.
Bot modu için: Oklar, L, K.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM