REKLAM

Çöp Adam Spor Badminton

Çöp Adam Spor Badminton Oyunu Oyna

Badminton sahasında çöp adamla süper bir badminton oyunu başlar. İki oyuncu seçeneğini seçerek CPU’ya veya arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce saha ve setler, zorluklar gibi maç özelliklerini belirleyebilirsin.

Çöp Adam Spor Badminton , şapkalı havalı çöp adamların yer aldığı basit ama eğlenceli bir badminton oyunudur. Bir arkadaşınızı alın ve iki oyunculu modu ile bir maç oynayın. Tek oyunculu modda düşman yapay zekasını alt edin ve her maçı kazanın.

Badminton, bir sahada iki veya dört oyuncu tarafından oynanabilen bir eğlence spordur. Bu zor zamanlarda sıkılıyorsanız ve dışarıda güneşin altında Badminton oynamayı özlüyorsanız, bu oyunu oynamaktan zevk alabilirsiniz! Çöp Adam Spor Badminton , Unity motoruyla oluşturulmuştur ve kolay kontroller ve eğlenceli bir oyun sunar. Oyun bir arkadaşınızla oynanabilir veya bir yapay zekaya karşı bir maç oynayabilirsiniz. Bu oyunun temel amacı, topu rakibin sahasına atmaktır. Rakipleriniz topa geri vurmazsa, bir puan kazanırsınız. Yedi puan alan ilk kişi setin galibi olacak. En az bir ve en fazla dokuz olmak üzere kaç set oynamak istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca, AI’nın normal AI ve zorlu AI arasındaki zorluk seviyesini de seçebilirsiniz. Zorlu rakibe karşı bir maç kazanabilecek misin?

Oyun kontrolleri:
Oyuncu 1:
Taşı: “W, A, D”
Hit: “S”

Oyuncu 2:
Taşı: “OK TUŞLARI”
Hit: “AŞAĞI OK TUŞU”

İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM