REKLAM

Dinozor Şehri

Dinozor Şehri Oyunu Oyna

Modern şehirler dinozorların saldırısı altında! İnsanlık dünyasını yok etmeye çalışıyorlar. Görevler iki profesyonel askere verilir. Amaçları şehri canavar dinozorlardan temizlemek. İki oyunculu oyun modunda birlikte oynamak ve dünyayı kurtarmak için bir arkadaşınızı arayın!

Karşılaştığınız tüm bilim adamlarını kurtarın, saldırıya uğrayan veya başı dertte olan polise yardım edin, enfekte dinozorlara dikkat edin ve yolunuzda çok dikkatli olmanız gereken tuzaklar ve engeller de olacaktır, unutmayın!

Karakterlerinizi nasıl kontrol ettiğinize gelince, hemen şimdi açıklıyoruz. Oyuncu 1 vuruş için W, A, S, D, F, el bombası için H ve silahı değiştirmek için Q kullanarak hareket eder. Oyuncu 2, ok tuşlarını kullanarak, atış için L, el bombası atmak için J, silahları değiştirmek için U kullanarak hareket edecektir.

İlerlerken, şehirdeki enfekte ve çılgın dinozorları yenmek için el bombaları, silahlar ve karşılaştığınız diğer güçlendirmeleri elinizden geldiğince kullanın.

Her iki oyuncuya da iyi şanslar ve web sitemizden daha harika iki oyunculu oyun deneyimlemek istiyorsanız, bunlardan birçoğu sizi bekliyor, bu yüzden kategoriyi kontrol ettiğinizden emin olun!

Oyun kontrolleri:
Oyuncu 1:
Taşı: “W, A, S, D”
Atla: “G”
Vur: “F”
Bomba: “H”

Oyuncu 2:
Taşı: “OK TUŞLARI”
Atla: “K”
Vur: “L”
Bomba: “J”

İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM