REKLAM

Dragon Kardeşler Macera

Dragon Kardeşler Macera Oyunu Oyna

Dragon Kardeşler Macera’da çeşitli zorlukları ve tehlikeleri kucaklamaya hazır olun! Olağanüstü bir ikilinin kontrolünü elinize alın ve düşmanlarınızı birden fazla seviyede kılıç ve ateşle yenin. Tüm paraları toplayabilir misin?

Hazinelerle aranızda duran tek şey düşmanlarınızdır. Bu oyunun amacı, içindeki her parayı toplayarak her seviyeyi ölmeden tamamlamaktır. Bu oyunda oynamanız için 16 seviye bulunmaktadır. Başlangıçta yalnızca ilk seviye mevcuttur, ancak geri kalanını oyun yoluyla tek tek açabilirsiniz. Oyun ekranı ikiye bölünmüştür çünkü aynı anda iki karakteri kontrol ediyorsunuz. Bu oyunu tek başınıza veya bir arkadaşınızla oynayabilirsiniz! Her karakterin farklı bir denetim seti vardır. İpuçları için soru işaretli panolara yürüyün. Ekranın ortasında sağlık çubuklarını, topladığınız jeton sayısını ve seviyenin mini haritasını görebilirsiniz. Ejderha, özel simgeyi topladığınızda uçabilir, ancak yalnızca kısaca. Tüm paraları topladığınızda ve kapının kilidini açtığınızda bir seviyeyi tamamlamış oluyorsunuz. İyi şanslar!

Geliştirici

RHM Interactive, Dragon Kardeşler Macerayı geliştirdi.

Yayın tarihi

19 Şubat 2019

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Tamamlanacak 16 farklı seviye
  • Eğlenceli oyun
  • Aynı anda 2 karakteri kontrol edebilir

Kontroller

Çocuğu kontrol etmek için WASD tuşlarını ve ejderhayı kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın. Çocukken F tuşuyla saldırın. L tuşu ile ejderhaya saldırın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM