REKLAM

Duo Survival 2

Duo Survival 2 Oyunu Oyna

Duo Survival 2 oyununda, çiçek açan yeşil bir gezegenin bir anda nasıl yaşam için bir savaş alanına dönüşebileceğini kendi gözlerinizle göreceksiniz! Bir zamanlar korkunç bir virüs dünyayı etkisi altına aldı. Birkaç gün içinde nüfusun dörtte üçünü ürkütücü canavarlara dönüştürdü. İnsanlar bilinmeyen bir hastalığa yakalanmaya ve mutasyona uğramaya başladılar. Birkaç gün sürdü ve enfekte olanların hepsi zombiye dönüştü. Sağlıklı insanları avlamaya ve yemeye başladılar. Hayatta kalanlar, yakın zamanda aileleri ve arkadaşları olan canavarlardan saklanmak zorunda kaldılar. Şimdi canavarlar acımasız açlıkla işkence gördü ve insanları avladılar.

Duo Survival 2 Nasıl oynanır?

Duo Survival 2 oyununda enfeksiyondan kurtulmayı başaran cesur bir çifti oynayacaksınız. Yakın zamana kadar saklanıyorlardı, ancak hayatta kalanlar arasında bir bilim insanının kabus virüsüne karşı bir aşı oluşturmayı başardığına dair bir söylenti vardı. Şimdi arkadaşlarımız panzehir bulmak için acele ediyor! Yolculuğun bu bölümünde kendinizi yine her adımda kahramanlarımızı tehlikeli tuzakların ve zombilerin beklediği terk edilmiş bir şehirde bulacaksınız.

Her iki karakteri de aynı anda oynayabilir veya yoldaşlarınızı kurtarma görevine bağlayıp iki kişilik oynayabilirsiniz. Kahramanlarınız iki kişi olacak. Güçlü bir adam ve akıllı bir kız. Adamın gücü var, yüzmeyi biliyor ve büyük bir kulüple bir zombiyi iyi yenebilir. Ancak kız, küçük boyu sayesinde en dar boşluktan geçebilir ve ustaca nesneleri fırlatabilir. Önünüzde sadece tehlikelerin üstesinden gelmeniz değil, aynı zamanda mantık görevlerini çözmeniz ve doğru çözümleri aramanız gereken tehlikeli ve heyecan verici bir yolculuk var. Oyununuzun tadını çıkarın ve iyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM