REKLAM

Evet Hayır

Evet Hayır Oyunu Oyna

Evet veya Hayır Mücadelesi, trivia bilginizi bilgisayar kontrollü rakiplere veya bir arkadaşınıza karşı test edecek! Popüler kültürün sorularını yanıtlayıp ödüller kazanmaya hazır mısınız?

Oyunu tek başınıza veya aynı bilgisayar üzerinden bir arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz. Bir karakter seçerek oyuna başlayın. Pek çok seçenek var ama çoğu kilitli. Yeterli parayı kazandığınızda daha sonra bunların kilidini açabilirsiniz. Her soruya evet ya da hayır şeklinde cevap verilebilir. Soru soran siz olduğunuzda her iki cevabın altına da ödül yerleştirmeniz gerekecek. Rakibinizin nasıl cevap vereceğini tahmin etmeli ve tahmininize göre her cevabın altına ödüller koymalısınız. Bir soru sorulduğunda doğru cevabı seçmelisiniz. Burada asıl amacınız değerli ödülleri toplayıp düşük değerli olanları hediye ederek para kazanmaktır. Spor, tarih, eğlence ve daha birçok farklı konudan sorularla karşılaşacaksınız! Bakalım ne kadar bilgilisiniz!

Diğer popüler oyunumuz Kim Milyoner Olmak İster oynayarak bilginizi daha da sınayın! Oynarken eğlenin ve diğer koleksiyonlarımıza ve oyunlarımıza göz atmayı unutmayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM