REKLAM

Fall Friends Challenge

Fall Friends Challenge Oyunu Oyna

Fall Friends Challenge, en yüksek kalitede, eğlenceli 3 boyutlu grafiklere ve avatarınız olarak kullanabileceğiniz ilginç karakterlere sahip iki oyunculu bir yarış oyunudur.

Botlara karşı yarışacağınız 1P modunda tek başınıza oynamayı tercih edebilirsiniz ancak ikinci bir gerçek oyuncuya karşı oynama imkanınız varsa oyunun 2P modunu kesinlikle daha çok tavsiye ediyoruz. Olmak istediğiniz karakteri seçerek başlamalısınız, hepsi yüzsüz, ancak soyguncular, palyaçolar, kovboylar ve diğerleri gibi tasarımlara sahip olacaksınız.

Daha sonra gerçekten renkli olan ve üzerinde harika şeyler yapabileceğiniz tonlarca rampası, tepesi ve diğer yapıları olan bir yarış pistine gökten atılacaksınız. Tabii ki bitiş çizgisini geçen ilk kişi kazanır, çünkü bu bir yarıştır ve bunun karşılığında paralar alırsınız, bu da yeni karakterler ve harika güçler elde etmek için kullanılabilir.

Oyuncu 1 W, A, S, D tuşlarını kullanarak hareket eder, siz G ile zıplarsınız, Oyuncu 2 hareket etmek için ok tuşlarını ve zıplamak için L tuşunu kullanır. Her iki oyuncuya da yaklaşan yarışlarında bol şanslar ve iyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM