REKLAM

G-Switch

G-Switch Oyunu Oyna

Yerçekimi sayesinde, bu gezegende yaşayabilir ve uzaya çıkamayız. Yer çekimine meydan okuyan ünlü macera oyunu serisinin ilk sürümüyle, G-Switch 1’de, birçok bilim kurgu filminde gördüğünüz araçlardan birine sahip olabilirsiniz! Anti-yerçekimi botlarınızı giyin ve göz kamaştırıcı bir maceraya başlamaya hazır olun. Yerçekimini sadece bir tıklama ile değiştirin, seviyelerde ilerleyin ve engellerden kaçınarak ve platformlarda zıplayarak bunları tamamlamaya çalışın. Yerçekimindeki sürekli değişime dayanabileceğinizi umuyoruz çünkü bu zorlu bir yolculuk olacak! Gözlerinizi pistte ve ellerinizi anti-yerçekimi düğmesinde tutun ve hemen oynamaya başlayın!

Yerçekimini değiştirme fikri ilk başta çekici gelebilir, ancak bu tür kuvvetlerle karışmanın sonuçları felaket olabilir. Seviyeler boyunca, boşluklara düşerek, havada süzülerek veya çeşitli tuzaklara yakalanarak belirli ölümlerden kaçınmak için çok hızlı kararlar vermeniz gerekecek. Oyuncu olarak amacınız tüm bu durumlardan kaçınmak ve her seviyeyi tamamlamaya çalışmaktır. Her seviyede, kontrol noktası görevi gören lazer ışınlarından geçeceksiniz ve öldükten sonra bu yerlerden yeniden başlayabilirsiniz. Oyunun kontrolleri oldukça basit. Bir platformun sonuna geldiğinizde, bir sonraki platforma inmek için yerçekimini değiştirmek için sol fare düğmesine veya boşluk tuşuna basın. Burada zamanlama önemlidir çünkü eğer zamana tıklamazsanız karakteriniz düşecek ve ölecektir. Farklı seviyelerde, çivili tekerleklerden zorlu şekillere sahip platformlara kadar birçok farklı engelle karşılaşacaksınız. Klasik oyun moduna ek olarak, ölmeden olabildiğince uzağa gitmeniz gereken sonsuz modu deneyebilirsiniz. Başka biriyle oynamak istiyorsanız, çok oyunculu modu deneyebilirsiniz. Hangi modu seçerseniz seçin, bu bağımlılık yaratan oyunla harika zaman geçireceksiniz!

MinikOyuncu’da başka birçok oyunumuz var. Koleksiyonumuzdaki diğer 2 kişilik oyunları kontrol ettiniz mi? 2 Kişilik Aksiyon oyunlarımızı ziyaret ettiğinizden ve oynamaya başladığınızdan emin olun!

Geliştirici

Serius Games bu oyunu geliştirdi.

Özellikleri

  • Çok oyunculu mod
  • Sonsuz mod
  • Hızlı tempolu oyun
  • Renkli grafikler

Kontroller

Yerçekimini değiştirmek için farenin sol düğmesini veya boşluk tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM