REKLAM

Gölge Savaşçıları

Gölge Savaşçıları Oyunu Oyna

Gölge Savaşçıları oyununda dövüş dünyasının karanlığına dalın! İçinizdeki savaşçıyı açığa çıkarın ve bu şampiyonada ne kadar güçlü olabileceğinizi herkese gösterin. Şimdi, tüm dövüşçüler susacak ve yumruklarınız konuşacak!

Kendinizi zorlu bir mücadeleye hazırlamalısınız. Bir dizi turda, gölgeler dünyasında bir yolculuğa çıkacaksınız. Dünyanın en iyi dövüşçüleri bu özel şampiyona için gölgelerde görünmeyi seçti. O halde şimdi bu muhteşem mücadelede yerinizi alın. Dövüşe başlamadan önce hikaye modu veya vs modu arasında seçim yapabilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun amacınız, enerjiniz bitmeden rakiplerinizi nakavt etmek olacaktır. Hareket etmek için WASD tuşlarını, yumruk atmak için F, G ve H tuşlarını ve tekme atmak için C, V tuşlarını kullanın. Aynı bilgisayardan bir arkadaşınıza karşı savaşmayı da seçebilirsiniz. Şimdi, gölgeler dünyasında ne kadar iyi olacağını görelim!

Geliştirici

RHM Interactive, Gölge Savaşçıları oyununu geliştirdi.

Yayın tarihi

20 Haziran 2022

Özellikler

• 2D parlak grafikler

• Sezgisel kontroller

• 2 oyuncu modu mevcut

• Çeşitli karakterler

Kontroller

Oyuncu 1 için hareket etmek için WASD tuşlarını, yumruk atmak için F, G, H tuşlarını ve Oyuncu 1 için tekme atmak için C, V tuşlarını kullanabilirsiniz. Hareket etmek için ok tuşlarını, yumruk atmak için U, I, O tuşlarını ve K tuşlarını kullanın. , L tuşlarını tekmelemek için.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM