REKLAM

Hayalet Avı

Hayalet Avı Oyunu Oyna

Hayalet Avı, diğer iki oyunculu oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da çok eğlencenin sizi beklediği web sitemizde bugün ücretsiz olarak eğlenme şansı verdiğimiz 2 oyunculu en iyi yeni platform oyunlarından biridir. Çünkü bu kategorinin sahip olduğumuz en popüler kategorilerden biri olduğunu biliyoruz. Bu, açıkça Ghostbusters’tan esinlenen bir oyundur; burada, kendi özel silahlarını kullanarak hayaletlerle savaşan iki karakteriniz var ve şimdi size onları nasıl kontrol edebileceğinizi öğretiyoruz.

Oyuncuların kontrol ettiği iki karakterle birlikte, tuzaklardan, engellerden ve olabilecek diğer tehlikelerden kaçınırken, her bir seviyedeki tüm hayaletleri birlikte çalışmanız ve ortadan kaldırmanız gerekir. Bunları kullanmak için güçlendiricileri alın ve puan için yüzen ışıkları kapın.

Oyuncu 1, w, a, s, d tuşlarını kullanarak hareket eder ve zıplar, ateş etmek için F, gizlemek için S. Oyuncu 2, ok tuşlarını, L tuzak atmak için ve K kutularını fırlatmak veya almak için kullanarak hareket edecek ve zıplayacaktır. Onların özel yeteneklerini birlikte kullanın, çünkü işbirliği olmadan asla ilerleyemezsiniz. Hayalet avı maceralarınızda bol şanslar ve burada arkadaşınızla birlikte başka hangi harika oyunları oynayabileceğinizi görün!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM