REKLAM

Heads Mayhem

Heads Mayhem Oyunu Oyna

Heads Mayhem’de aksiyon dolu bir maceraya hazır olun! Bu eğlenceli çok oyunculu aksiyon oyununda acımasız kötü adamlardan biri olacak ve diğerleriyle yüzleşeceksiniz. İşlemciye veya arkadaşlarınıza karşı oynayabilirsiniz! Amacınız seçtiğiniz platformda kendinizden başka herkesi öldürmek. Şimdi, hazırsanız, ayakta kalan son kişinin kim olacağını öğrenelim!

Bu eğlenceli çok oyunculu aksiyon oyunu sizi ve arkadaşlarınızı büyük bir savaşa davet ediyor! Farklı platformlarda en güçlü kafa olmak için CPU veya arkadaşlarınızla yüzleşin! Savaşınız için özgürce seçebileceğiniz 8 farklı platform verilecek. Başlangıçta sizi bekleyen on bir komik karakterden birini seçin ve silahınızı doldurun! Oyun ayrıca silahlar ve bombalar gibi çeşitli silah seçenekleri sunuyor. İster bekar ister arkadaşlarla oynuyor olun, oynamak için klavyenizi kullanıyor olacaksınız. Bu çılgın oyunda sadece kafan ve silahın var. Yani, daha fazla öldüren kazanır. Zirvede kalmak için can ve cephane toplayın ve diğer kafaları cehenneme çevirin! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Özellikleri
4 oyuncuya kadar CPU veya çok oyunculu seçeneğe karşı oynamak
11 farklı karakter seçeneği
8 farklı platform seçeneği
3D renkli grafikler

Kontroller
Oyuncu 1 ok tuşları ile hareket eder, “M” ile ateş eder ve “N” ile bombalar atar. Oyuncu 2 “W, A, S, D” ile hareket eder, “H” ile ateş eder ve “G” ile bombalar atar. Oyuncu 3 “I, J, K, L” ile hareket eder, “P” ile ateş eder ve “O” ile bombalar atar. Oyuncu 4 “4, 5, 6, 8” NUMPAD “ile hareket eder,” NUM 0 “ile ateşler ve” NUM 1 “bombaları ile ateşler.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM