REKLAM

İki Kişilik Araba Yarışı

İki Kişilik Araba Yarışı Oyunu Oyna

En iyi 3 boyutlu araba yarışı oyunlarını Minikoyuncu.org’da ücretsiz oynayın ve aksiyon ve maceraya katılın. İki Kişilik Araba Yarışı web sitemizde oynayabileceğiniz en iyi sürüş ve 2 oyunculu bölünmüş ekran oyunlarımız arasında sınıflandırılan eğlenceli ve gerçekçi bir yarış arabası oyunudur. Yedi farklı tramvay ve süper araba olduğunu görebileceğiniz garajdan geçerek arabanızı seçin.

Gövde boyama, pencere renkleri ve jantlarla arabanızı modifiye edebilirsiniz. Arabanızı ayarlamak için bazı araba parçaları ücretsizdir, diğerleri için GP birimlerinin blokajının kaldırılmasını gerektirir. Oyunu oynayarak ve yarışları kazanarak GP’nin engelini kaldırabilirsiniz.

Ayrıca, bir araba seçmeden önce çok önemli olan, Hızlanma, En yüksek hız ve Yol tutuşu görebileceğiniz arabaların üzerinde bulabileceğiniz istatistiklerini kontrol etmektir. Çocuklar için bu araba yarışı oyununu oynamaya hazır olduğunuzda, oyunun iki ana oyun modu Ücretsiz Sürüş-Kariyer ve ayrıca Yarış modu sağladığını göreceksiniz. Satın alınan bu oyun modları, botlara ve bilgisayar oyuncularına karşı 1 oyuncu modunda veya 2 oyunculu bölünmüş ekran modunda, aynı bilgisayardan en iyi arkadaşlarınıza veya aile üyelerine karşı oynanabilir. Beş uzun seviye ile yapacak çok şeyiniz var, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yapın, GP kazanın, arabalarınızı daha hızlı arabalara sahip olacak şekilde değiştirin ve Minikoyuncu’daki İki Kişilik Araba Yarışı oyununda yolların kralı olun.

Ayrıca bu PC için optimize edilmiş araba yarışı oyununda, bu oyundaki en havalı gerçekçi özellik, sizi farklı konumlara götüren ve size etrafınızdaki ve yolun etrafındaki arabalar ve çevre hakkında oldukça ayrıntılı bilgi veren kamera açısıdır. Oyun, 2021’den itibaren en son WebGL teolojisi ile geliştirildiği için sorunsuz bir oyun oynama sağlar, bu nedenle oyunu ilk kez oynadığınızda herhangi bir indirme gereksinimi gerekmez.

Sürüş becerilerinizi geliştirmek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve arabanızı çarpma veya parçalama konusunda endişelenmeyin, oyun arabanın çarpışmasını sağlamaz, bu da hız ve stuntlar, driftler ve diğer çarpışan araba özellikleriyle eğlenebileceğiniz anlamına gelir.İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

İki Kişilik Araba Yarışı oyunu nasıl oynanır?

Oyunu oynamak için fareyi kullanarak oyun arayüzünü atlamanız gerekir. Arabaları sürmek ve dengelemek için W, A, S, D veya Ok tuşlarına basın. Bölünmüş ekran oyun modunda 1. oyuncu, W, A, S, D’yi sürmek için ve 2. oyuncu Ok tuşlarını kullanır.

Yayın tarihi

6 Ocak 2020

Geliştirici

TwoPlayersgames tarafından geliştirildi ve Gamemonetize ve Gamedristribution.com tarafından dağıtıldı. Ancak Minikoyuncu.org’da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Platform

Web tarayıcı oyunları, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge, Safari, Sea Monkey, Avast Secure ve Avant Browser’da sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

İçerik derecelendirme

Herkes Pegi 3

Özellikleri

  • Son derece detaylı arabalar, şehir sokakları ve seviyelerle güzel 3 boyutlu grafikler.
  • PS4 için yedi farklı araba türünü test edebileceğiniz gerçekçi bir yarış arabası simülatörü oyunu.
  • Oyun 1 oyunculu ve 2 oyunculu bölünmüş ekran modlarında oynanabilir.
  • Araba tekerleklerini, gövde boyası renklerini ve pencere renklerini özelleştirebilirsiniz.
  • Arabaları sürmek için beş farklı yarış pisti yeri var.
  • Seviyelerdeki galibiyetlerin her biri GP puanı ödülleri sağlar, yenilmesi daha zor olan bazı seviyeler size daha fazla GP birimi verir.
  • Daha iyi bir oyun deneyimi için birçok modda kamera açısını değiştirebilirsiniz.
  • Tamamen sürüş özgürlüğü, arabalara zarar vermeden parçalama.
  • Bağımlılık yapan oyun oynamak.
İki Kişilik Araba Yarışı Hakkında Daha Fazla Bilgi

Minikoyuncu.org’da tarayıcınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu gerçekçi çevrimiçi araba yarışı oyununun keyfini çıkarın. İki Kişilik Araba Yarışı, bir iframe’e yüklenir, bu nedenle tüm modern ve klasik tarayıcılarda render almaya uygundur. Bu yarış arabası oyununu seviyorsanız, eğlenmek için diğer benzer çevrimiçi araba yarışı oyunlarını oynadığınızdan emin olun!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM