REKLAM

İki Tünel 3D

İki Tünel 3D Oyunu Oyna

İki Tünel 3D ile sonsuz bir tünel oyunu başlıyor! Bu oyunu öne çıkaran şey, bu oyunun tek oyunculu veya iki oyunculu oyun modunda oynanabilmesi. Bu tünel oyun sırasında satır satır oluşturulur. Düşmemek için hamlelerinizi çabuk yapmalısınız. Düşmeyen, raundu kazanır!

Biri kırmızı, diğeri mavi top olmak üzere iki oyuncu bir tünele atılıyor. Aynı tünelde hanginizin en uzağa ulaştığını görmek için yarışıyorsunuz, bunu yalnızca tünelde bulduğunuz çukurlardan, boş noktalardan ve engellerden veya tuzaklardan kaçınarak elde edersiniz çünkü bunlara düşmek yarışı kaybetmek ve kaybetmek anlamına gelir. .

Bir oyuncu sol ve sağ okları kullanarak tünelde gezinirken, ikinci oyuncu A ve D tuşlarını kullanır. Gidin ve diğer oyuncudan daha büyük bir mesafe yapın ve kazanın, bu kadar basit! Her iki oyuncuya da iyi şanslar diliyoruz, çünkü ikinizin de sadece bu oyunu oynadığınız için kazananlar olduğunuzdan eminiz ve sizi burada sahip olduğumuz daha fazla harika ücretsiz oyunlara bakmaya davet ediyoruz, siz de onları seveceksiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM