REKLAM

İneği Sağ

İneği Sağ Oyunu Oyna

İneği Sağ’da kollarınızı sıvayın çünkü çiftliğe gidiyoruz! Güne bir bardak ılık süt içmek harika ve sağlıklı bir başlangıçtır. Kovalarınızı yanınıza alın ve ahırı ziyaret edin. Zamanı veya arkadaşınızı yenerek en hızlı sağımcı olduğunuzu gösterebilir misiniz?

Adımına dikkat et! Tuhaf şeyler çizmelerinize yapışabilir. Arka planda saman yığınları bulunan bu inekler çok iyi beslenmiş ve sağılmaya hazır görünür. Oyuna başlamak için solo veya 2 oyunculu oyun modlarını seçin. Ech modunun kendi amacı ve oynanışı vardır. Solo modunda, iki farklı süt tankını ağzına kadar doldurmaya çalışırken zamana karşı yarışıyorsunuz. Seçim yapabileceğiniz 4 farklı zaman sınırınız var. Bunlar 60, 50, 40 ve son olarak 30 saniye. Oyun başladığında, kalan sürenizi ekranın üst kısmından kontrol edebilirsiniz. Sağıma başlamak için ekranda gördüğünüz tuşlara basın. Oyunu kazanmak için süreniz dolmadan her bir süt tankını% 100 doldurmanız gerekiyor. İki kişilik modda, tankı dolduran ilk kişi olmak için arkadaşınıza karşı oynarsınız.

Arkadaşınıza karşı rekabet etmekten hoşlanıyorsanız, 2 kişilik oyun koleksiyonumuzu kontrol etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

Hihoy.com (İneği Sağ)Milk the Cow’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

5 Temmuz 2019

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Zorlu oyun
  • Sezgisel kontroller
  • İki oyunculu oyun modu

Kontroller

Tek oyunculu modda, süt için A, S, J ve K tuşlarını kullanın. 2 oyuncu modunda, ilk oyuncu A, S, D tuşlarını kullanırken ikinci oyuncu oynamak için J, K ve L tuşlarını kullanabilir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM