REKLAM

Işık ve Gölge

Işık ve Gölge Oyunu Oyna

Bir zamanlar Işık adında şımarık bir prenses ve Gölge adında küstah bir prens varmış. Kendi bencillikleri ve aşırı gururları nedeniyle, krallığın ve koğuşlarının ihtiyaçları ne olursa olsun, yalnızca kendilerini düşünerek hareket ederlermiş. Kral çocuklarının gelecekleri için çok endişeliydi. Prens ve prensesin geri kalanına karşı böyle bir karakter ve tavırla, gelecekte iyi bir şey beklenmiyordu.

Yaşlı kral, çocuklarına davranışlarını ve benmerkezciliklerini yeniden gözden geçirmelerine yardımcı olacak bir ders vermeye karar verdi. Eski bir kraliyet kalıntısında bir sihir asası olduğu ortaya çıktı. Kral el salladı ve dileğini söyledi. Aynı anda, prens ve prenses isimleriyle kişileştirilen ışığa ve gölgeye dönüştü. Prenses artık ışık ve prens tamamen gölgeden yapılmış bir beden aldı.

Işık ve Gölge oyununda kraliyet çocuklarının kendilerini büyüden kurtarmalarına yardım etmelisin. Bunu yapmak için çok uğraşmanız ve birkaç kuralı hatırlamanız gerekecek. Örneğin, ışıkla çarpışırsanız, Gölge dağılır ve her şeye yeniden başlamanız gerekir. Işığı doğru bir şekilde odaklamak için, beyaz kedi için doğru konumu bulmanız gerekir. Gölge büyük bir güce sahiptir ve ağır nesneleri kaldırabilir. Bu nedenle, kara kedi ana karakteriniz olacak. Oyunun tadını çıkar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM