REKLAM

Karanlık Ustası ve Işık Kız

Karanlık Ustası ve Işık Kız Oyunu Oyna

Karanlık Ustası ve Işık Kız’da iki farklı karakterin sıra dışı arkadaşlığına tanık olmaya hazır olun. Kendilerini zor bir durumda bulan bu doğaüstü karakterlerin çıkışı bulmak için yardımınıza ihtiyacı var. Yoldaki çeşitli engelleri aşarak tüm seviyeleri tamamlayabilir misin?

Tamamlamanız için 15 seviyeden oluşan bu oyunda heyecanlı bir yolculuk sizi bekliyor. Amacınız basit. Her iki karakteri de bölüm sonunda uygun kapılara götürmelisiniz. Karakterlerinizden biri Karanlık Ustası ve diğeri Işık Kız. Bu karakterlerin her biri, hizalandıkları renkteki su birikintilerine karşı bağışıktır, bu nedenle karanlık karakter karanlık su birikintilerinin içinden geçebilir ve aynı şey açık karakter için de geçerlidir. Her seviyenin içinde farklı bulmacalar vardır. Bunları çözmek için her iki karakteri de kullanmanız gerekir. Oyunu kendi başınıza veya aynı klavyeyi paylaşarak başka bir oyuncuyla oynayabilirsiniz. Tüm alevleri toplamaya çalışın. Ancak o zaman karakterlerin geçmesi için çıkış kapısı açılacaktır. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Bekle, dahası var! Ücretsiz ve çevrimiçi macera oyunları koleksiyonumuza gidin ve göz atın. Zevk almak!

Geliştirici

kiz10.com, Karanlık Ustası ve Işık Kızı geliştirdi.

Yayın tarihi

2 Temmuz 2020

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Tamamlanacak 15 farklı seviye
  • Sezgisel kontroller
  • Zorlu ve eğlenceli oyun

Kontroller

Sol ve sağ ok tuşlarını kullanarak hareket edin. Karakterler arasında geçiş yapmak için ARA ÇUBUĞU’na basın. Atlamak için yukarı ok tuşunu ve kollar gibi nesneleri kullanmak için E tuşunu kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM