REKLAM

Kayıp Piramit Macerası 2

Kayıp Piramit Macerası 2 Oyunu Oyna

Bu oyunda, piramitlerin içinde ne olduğu merak edilen ve piramidin içine girdikleri ve her ikisi de piramidin içinde farklı yerlerde kaybolan kardeş iki kişi ile bir maceraya atılıyorsunuz. Şimdi, dışarı çıkmanın bir yolunu bulmaya çalışıyorlar. Bu oyunda, bölünmüş ekranlı bir oyun yöntemi ile bu karakterleri arkadaşınızla kontrol ediyorsunuz.

Kayıp Piramit’te eski bir uygarlığın sırlarını ortaya çıkarmaya hazırlanın. Kadimler, hazinelerini gizli tutmak için çok çaba sarf ettiler, ama hiçbir şey sonsuza kadar gizli kalmaz. İki kişilik çok oyunculu modu ile bu oyunun bulmaca dolu seviyelerini arkadaşınızla çözmeye başlayın.

Bir piramidin içinde mumyaları bulmak şaşırtıcı değil, ancak bu uzun süredir ölen insanlar ölü kalmakta zorlanıyor. Amacınız, tüm sarı taşları toplayarak her seviyede çıkış kapısını ortaya çıkararak her seviyeyi tamamlamaktır. Bu çok oyunculu bir oyundur ve oyun ekranı ikiye bölünmüştür. Üst kısımda kadın karakter, alt kısımda ise erkek karakter yer almaktadır. Her karakterin 3 canı vardır, ancak biri ölürse oyunu kaybedersiniz. Sağlığınızı doldurmak için kalpleri toplayabilirsiniz. Mumyalardan akreplere kadar birçok farklı düşmanla karşılaşacaksınız. Kadın karakterin bir silahı var ve onu bu canavarları öldürmek için kullanabilir. Cephanenizi ekranın ortasında görebilirsiniz. Erkek karakter sandıkları kırmak için yumruklarını kullanabilir. Bu yerin gizemlerini birlikte keşfedebilir misiniz?

Oyun oynarken bir partnerin olmasını seviyor musunn? O halde Ateş ve Su adlı oyun serimize mutlaka göz atın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

RHM Interactive, Kayıp Piramit Macerası 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

14 Şubat 2019

Özellikleri

  • Ana karakterler olarak maceracı bir ikili
  • Renkli 2D grafikler
  • 12 zorlu seviye
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Kadın karakter için, hareket etmek için WASD tuşlarını ve ateş etmek için F tuşunu kullanın. Erkek karakterde hareket etmek için ok tuşlarını, yumruk atmak için L tuşunu ve el bombası atmak için K tuşunu kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM