REKLAM

Kedi Köpek Kavgası 3

Kedi Köpek Kavgası 3 Oyunu Oyna

Kedi Köpek Kavgası 3, inanılmaz derecede eğlenceli ve ilginç olan tipik bir gündelik flash web oyunudur. Tanıdık görünen sesler ve görsellerle bu hayvan temalı oyun, çocuklar ve ailelerinin birlikte oynaması için uygundur.

Oyun, Fleabag adlı yaramaz bir kedi ile iki ayrı evde yaşayan ancak sürekli birbirleriyle kavga eden Mutt adlı asabi bir köpeğin hikayesiyle başlar. Her biri evlerinin yanında durur ve Fleabag Mutt’taki çöp kutularından çöp atarken, Mutt kemiklerini alır ve Fleabag’i vurmayı umarak Fleabag’e geri atar.

Oyunun 1 oyuncu modu ve 2 oyuncu modu olmak üzere 2 modu vardır. 1 oyuncu modunu seçerseniz, 3 seviyeli (kolay-orta-zor) bir bilgisayar oyuncusuna karşı çıkacaksınız veya bir arkadaşınızla rekabet etmek istiyorsanız, 2 oyunculu modu seçebilirsiniz.

Oyunla ilgili ilginç olan şey, fırlatırken sadece ne kadar kuvvet kullandığınızı hedeflemeniz değil, aynı zamanda rüzgarın yönüne ve yoğunluğuna da dikkat etmeniz gerekmesidir. Bunu yapmazsanız, atışlarınız hatalı olacaktır.

Her iki tarafta bir sağlık barı var. Bir karaktere her vurulduğunda, sağlığı azalacak ve sağlığı ilk biten kişi kaybedecek. Ayrıca, atışlarınızı hedeflemek için çok zamanınız olduğunu da unutmamalısınız çünkü çok uzun sürerseniz sıranızı kaybedersiniz.

Oyun size bir maç sırasında etkinleştirebileceğiniz 4 beceri sunar:

Çift saldırı: iki kez atar.
Güç atışı: Atışınızın hasarını artırır.
Koku bombası: Attığınız eşya daha da büyüyecektir.
Güç verin: kendinizi iyileştirin.

Nasıl oynanır
Oyun, eylemleri gerçekleştirmek için çoğunlukla fareyi kullanır. Ne kadar kuvvet kullandığınızı hedeflemek için fareyi tutun ve istenen kuvvet miktarına ulaşıldığında bırakın.
Sıra sizdeyken kullanmak için sağlık çubuğunun altındaki öğelere tıklayın.
Ipuçları ve Püf noktaları
Kullanılan kuvvet miktarını hedeflerken, sayacın sonuna kadar ulaşmasına izin verirseniz, öğe hemen maksimum güçte fırlatılır.
Her turda sadece 1 eşya kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM